Skocz do zawartości

Prosba - Od Kariny


karina

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze aby ktos, kto chce sie ze mna skontaktowac, napisal mi wiadomosc na prywatna wiadomosc i w razie mozliwosci PODAL SWOJ TELEFON i czas kiedy mozna te osobe zastac pod tym telefonem. Jesli ktos jest z Polski, to ja mam plan na telefony stacjonarne, i kiedy bede miala chwilke wolnego, moge zadzwonic.

Prosze nie pisac mi, zebym odpowiadala na czyjegos prywatnego emaila, bo nie mam na to czasu, naprawde... Nie mam czasu aby opisywac kazda procedure ze szczegolami - a takich wiadomosci dostaje sporo. Ja wiem i rozumiem, ze ktos nie wie jak wyglada sponsorowanie pracownicze, ale prosze poszukac tutaj na Forum, bo bylo o tym wiele razy. W razie pytan - prosze do mnie pisac.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

a moze sama go podasz na pw ,,w ktorych godzinach mozna sie z Toba skontaktowac,itd

opisz to ladnie w prywatnej wiadomosci :)

znajdz posty Kariny i sama zobaczysz ze dostac telefon od niej samej bedzie duzaaa sztuka ..za pewne osoby co nie umialy uszanowac jej prywatnosci

rozdawaly jej numer na prawo i lewo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...