Skocz do zawartości

Zielona Karta, Wszystko Co Powinnam Wiedzieć.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum:) Mam pytanie a mianowicie jeśli jakims cudem wylosują mnie w loterii to co dokładnie trzeba zrobić w nastepnej kolejności?? logując się na stronie zobaczę informację czy udało mi sie czy nie. i co dalej?? jakie dokumenty trzeba odesłać i gdzie?? ktoś się ze mna skontaktuje czy sam muszę gdzieś dzwonic(sprawdzać) status swojego wniosku?? co z tymi badaniami?? ktoś mnie poinformuję co gdzie i jak?? proszę o jakieś podpowiedzi bo jestem kompletnie zielony jak ta karta:) z góry dziękuję za jakieś mądre słowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

piszesz ze jestes nowy ale moze zacznij od lektury tego dzialu co napisales

masz tam wiele tematow o dv 2013 ,tam tez pare razy bylo opisane co bedzie dalej,co bedzie na stronie

Jesli z tym sie zapoznasz i bedziesz miec pytania to wtedy Ci odpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dokumenty do odesłania przyjdą drogą pocztową?

A czym je najlepiej odesłać? Kurier? Ktoś wie jak najpewniej i najszybciej wysyłać do USA?

Jak ja wysyłałem kilka lat temu to była jasna instrukcja ,że nie wysyłać pocztą poleconą albo taką która wymaga potwierdzenia odbioru .Dlatego tylko zwykłym listem priorytetowym ( czyli lotniczym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...