Skocz do zawartości

Kiedy Wyniki Dv-2013?


Rekomendowane odpowiedzi

bedziesz mogl to sprawdzic 1 maja lub tez 2 maja lub w dalszych dniach

Ale pamietaj ze 1 maja to nie oznacza ze zaraz o 12 w nocy czy tez z samego rana :) to moze byc z rana podane ale czasu USA..wiec pare godz pozniej

Pytasz sie jak kto bylo w latach wczesniejszych?to jest nowosc a jak wiesz Polska byla wylaczona pare lat a wiec to jest nowosc dla wiekszosci z Nas..bo kiedys czekalo sie na list z USA..

wiec radze uzbroic sie w cierpliwosc oraz samo wyloswanie nic nie daje ze masz juz w reku GC,,ale chyba wiesz o tym tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz! No to sprawdze najlepiej 3 maja, och tak w swieto. ;)

Co do wylosowania, to tak wiem, jest potem wizyta w konsulacie, rozmowa, sprawdzania itp, ale ja jestem dobrej mysli i jak bym byl juz wylosowany, to bede bardzo szczesliwy.

JEDNAKZE mnie tylko martwi ze trzeba:

"przepracować minimum dwa lata w ciągu ostatnich pięciu lat w jednym z preferowanych zawodów".

Z tym moze byc problem... bo ja bede mial przepracowane tylko 1,5 roku... ale to rozmowa na inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cos takiego jak numer a czym wyzszy tym mniejsza szansa na rozmowe .ale bywa tak ze ludzi z wysokim numerami sie wzywalo :)

ten numer zobaczysz jak zobaczysz jak sprawdzisz czy zostales wylosowany :)

zapraszam na forum 1 maja lub tez pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...