Skocz do zawartości

Wiza Do Usa Po Raz Drugi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze mam pytanie odnośnie paszportu. Jeśli mam paszport ważny do 04/2013 to mogę wystąpić o wydanie nowego?

Oczywiście ,że tak . Na paszport czekasz do 30 dni. Najczęściej jest wcześniej.Przy złożeniu wniosku paszportowego dostaniesz nr sprawy i w internecie będziesz mógł sprawdzić czy paszport jest gotowy. Teraz w okresie wakacyjnym również nie czeka się dłużej niż 30 dni a jedynie przy złożeniu wniosku może być kolejka trochę dłuższa.Na umówienie wizyty w konsulacie potrzeba Ci 4-5 dni więc masz kupę czasu.Wymień paszport bo jak dostaniesz 10 letnią promesę to później przez 9 lat będziesz podróżował do USA z dwoma paszportami .Po jaką cholerę takie utrudnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w styczniu sie zglosiles jesli przyjmowali zgloszenia do poczatka listopada?

przez jaka strone sie zglosiles,placiles cos?napisz ta strone ..bo z tego co piszesz to byla to strona ale nie rzadowa USA

widziales taka strone rzadowa na loterie:

https://www.dvlottery.state.gov/

w dawnych jak i w tym ds 160 nie ma takiego pytania o loterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. W styczniu tak bardziej dla zabawy zgłosiłem się na losowanie zielonej karty. Czy to nie będzie problem przy wizie?Czy pytanie o zieloną kartę występuje w formularzu ds160?

Wystepuje, ale na razie z zielona karta nie masz nic wspolnego. Nie bedzie to problem przy wizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może było w listopadzie, troche czas mi sie pomylił. To była ta strona rządowa co podałeś...

A jeśli chodzi o paszport to jutro skladam wniosek o nowy bo ten mi się kończy 23 stycznia 2013.

Sprawdzałem strony z biletami do chicago na koniec czerwca i powrot w koncu sierpnia-ceny zaczynają się od 2200zł. Wydaje mi się, że to dobra cena. Ale chyba nie warto kupić biletu teraz przed wizytą w konsulacie i rozmowie? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. W styczniu tak bardziej dla zabawy zgłosiłem się na losowanie zielonej karty. Czy to nie będzie problem przy wizie?Czy pytanie o zieloną kartę występuje w formularzu ds160?

http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/udzial-w-loterii-moze-byc-przeszkoda-w-dostaniu-wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...