Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam ale czy Twoj brat zna j.ukrainski.bialoruski?Rosjanie nie maja tutaj rozmow a raczej Nasi bracia przy granicy z Polska :) tak tez bylo kiedys

mogli i rozmawiac po rosyjsku ;)

co do ksiazeczki wojskowej to stare dzieje ze takie cos bylo wymagane teraz juz nie jest :)

a i jak widac mozna bez matury dostac GC,..ale dobrze ze teraz to padlo tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ,jestem pierwszy raz na tym forum ,jest to bardzo przydatne wszystko to co piszecie dla tych którzy jeszcze czekają na rozmowę ,między innymi ja . :D napiszcie czy ktoś dostał wizę nie mając do kogo lecieć i nie był sponsorowany ,my nie mamy nikogo w USA ,chcemy sami sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma takiego czegos jak sponsorowanie przy loterii ,,ten druk jest i-134 ale to nie jest to samo co inne sponsorowanie

wiele osob tak leci,bylo tak tez kiedys ,dostawalo wizy wiec przygotuj sie do rozmowy,miej ulozone w glowie co chcesz robic,badz pewnym swoich slow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale czy Twoj brat zna j.ukrainski.bialoruski?Rosjanie nie maja tutaj rozmow a raczej Nasi bracia przy granicy z Polska :) tak tez bylo kiedys

mogli i rozmawiac po rosyjsku ;)

co do ksiazeczki wojskowej to stare dzieje ze takie cos bylo wymagane teraz juz nie jest :)

a i jak widac mozna bez matury dostac GC,..ale dobrze ze teraz to padlo tak samo

haha, nie zna, ale mama mowila to samo..W zasadzie rodzina wracala z ambasady jak zbieralam sie do pracy, wiec rozmawialam z nimi pobierznie :P moj tata jest troche g;uchy i brat sie smial, ze Pani Konsul pytala co innego, tata odpowiadal, co innego.. dzieki Bogu chyba, ze jej polski byl slaby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ,jestem pierwszy raz na tym forum ,jest to bardzo przydatne wszystko to co piszecie dla tych którzy jeszcze czekają na rozmowę ,między innymi ja . :D napiszcie czy ktoś dostał wizę nie mając do kogo lecieć i nie był sponsorowany ,my nie mamy nikogo w USA ,chcemy sami sobie poradzić.

Proponowalabym przeczytac forum od 1szej zakladki :) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ,jestem pierwszy raz na tym forum ,jest to bardzo przydatne wszystko to co piszecie dla tych którzy jeszcze czekają na rozmowę ,między innymi ja . :D napiszcie czy ktoś dostał wizę nie mając do kogo lecieć i nie był sponsorowany ,my nie mamy nikogo w USA ,chcemy sami sobie poradzić.

My z mężem dostaliśmy wizę, nie mając w Stanach rodziny, sponsora, znajomych - mało tego - nigdy w USA nawet nie byliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężem dostaliśmy wizę, nie mając w Stanach rodziny, sponsora, znajomych - mało tego - nigdy w USA nawet nie byliśmy :D

No to gratuluję.......to tak jak my....powodzenia w USA...

Proponowalabym przeczytac forum od 1szej zakladki :) powodzenia :)

jestem na bierząco,....pozdrawiam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie orientuje na ile przed rozmowa przychodzi list do domu? mam wyznaczona rozmowe na 13 lutego i jeszcze nic nie przyszlo. i jeszcze jedno - numer id sprawy, ktory trzeba podac przy wypelnianiu adresu wysylki gc dostaje sie w tym liscie, czy cos przeoczylem? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...