Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w wymaganych dokumentach jest wpisana książka wosjkowa,nie chciałbym przez cos takiego odpaść...

Na stronie ambasady w Warszawie masz taką informację"

Dokumenty dotyczące służby wojskowej

Obywatele polscy ubiegający się o wizę imigracyjną nie sa zobowiązani do przedstawienia książeczki wojskowej. Osoby z innych krajów ubiegające się o wizę, które odbywają lub odbywały w przeszłości służbę wojskową, muszą przedstawić dokumenty dotyczące służby. Dokumenty z wojska muszą zawierać pełny zapis przebiegu służby oraz wykazać wszelkie wyroki sądów wojskowych.

Kto czyta nie błądzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wszystko mieć.

Jeśli chodzi o mnie, to dzisiaj dzwoniła bardzo miła Pani z Ambasady i powiedziała, żebym doniósł do Nich paszport. Jutro mam do odbioru akt urodzenia na Annopol.

Nie będę miał kolejnej rozmowy, wszystko już mają. Pozostaje czekać.

a powiedz ile płaciłeś za tą przesylkę TNT do ambasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dzisiaj rodzice mieli rozmowe. Dostali wszyscy. Jak pisano wczesniej - rozmowa poszla jak u wiekszosci bez problemowo. Wyszli po 11 am.

Tata wylosowal, a cala rodzina byla 'podczepiona' pod niego. Tate pytali sie oczywiscie po co leci, do kogo, kim jest dla niego osoba wpisana po odbior GC, co ja tu robie i ile lat jestem. Mame i brata - ile razy byli i po co. Mieli rozmowe z jakas mila pania konsul w srednim wieku, ktora slabo mowila po poslku, a na przysiege 'przyslali' im tlumacza. Wiec moze mieli wiecej szczescia niz rozumu, bo ani tata nie rozumial Pani polskiego, ani Konsul nie rozumiala taty :P

Zeby rozwilac niespojnosci zwiazane z matura: tata skonczyl zawodowke i technikum, bez matury. Ale mial sponsora i prace zalatwiona po przylocie.

Ponadto, brat mowil, ze dzisiaj bylo tam starsznie duzo Ruskich, i jakas Pani nie dostala.

Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...