Jump to content

Posiadacz Wizy L1 Szuka Dziewczyny Do Wspólnego Wyjazdu Do Usa


maciek2012

Recommended Posts

Witam. Ogłoszenie pewnie jest trochę nietypowe. Obecnie mieszkam w Krakowie, mam 30 lat i zostałem właśnie szczęśliwym posiadaczem wizy L1 (transfer do głównej siedziby firmy w USA).

Chciałbym rozpocząć nowe życie w Stanach i stąd to ogłoszenie. Szukam ciekawej świata dziewczyny, która także pragnie zacząć coś nowego.... Proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

pozdrawiam

Maciek

Link to comment
Share on other sites

Jestem w stanie dokonać formalności prawnych by zalegalizować możliwość podjęcia przez nią legalnej pracy. Ja jestem kawalerem, także z mojej strony sytuacja jest jasna.

Widzę to jako pewną szansę zupełnie nowego życia.... Jeśli nie przypadniemy sobie do gustu, zawsze będzie istnieć możliwość powrotu do kraju, bądź rozstania się na terytorium USA po uzyskaniu stałego pobytu (zielonej karty), o którą mój pracodawca będzie występował po przyjeździe. Jestem w stanie wpisać odpowiednie paragrafy do intercyzy, tak, by zadowolić przyszłą kandydatkę.

Ze swojej strony oferuję szczerość i zaufanie. Myślę, że gra jest warta świeczki.... Tyle czytam o ludziach, którzy chcą wyjechać i pracować legalnie w USA, a nie mogą.... Ja otwieram taką furtkę.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a nie moga -bo moze maja zakaz wjazdu-wez takie cos pod uwage tak samo ..Bo Ty moze i jestes ucziciwy ale 2 osoba musi byc taka sama aby cos dobrze zagralo

i dobrze ze grasz w otwarte karty i zycze Ci aby ktos tak samo z Toba zagral :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...