Skocz do zawartości

Posiadacz Wizy L1 Szuka Dziewczyny Do Wspólnego Wyjazdu Do Usa


maciek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe dokładnie jak się tylko dowiedzą, że mają przed sobą "green card opportunity" to od razu się pewnie kolejeczka chętnych polek lub innych słowiańskich niewiast ustawi.. :P

Uwierz mi, ze jest wiecej chetnych panow nizeli pan, chetnych zalegalizowac swoj pobyt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ogłoszenie pewnie jest trochę nietypowe. Obecnie mieszkam w Krakowie, mam 30 lat i zostałem właśnie szczęśliwym posiadaczem wizy L1 (transfer do głównej siedziby firmy w USA).

Chciałbym rozpocząć nowe życie w Stanach i stąd to ogłoszenie. Szukam ciekawej świata dziewczyny, która także pragnie zacząć coś nowego.... Proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

pozdrawiam

Maciek

no i jak tam sprawy się przedstawiają ? jakiś casting był zorganizowany ? jakieś postępy ?

......bo mnie to zaciekawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom (z tego co piszecie) wiele chętnych kandydatek nie ma... Jeśli jest tu jakaś sympatyczna dziewczyna przed trzydziestką, która już jest na terytorium Stanów, a chciałaby zalegalizować swój pobyt, to także jestem otwarty na propozycje, bo widzę dziewczyny z Polski boją się jechać do Stanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...