Jump to content

K-1 Ambasana W Warszawie - Druga Wizyta? + Opłata


Recommended Posts

Witam!

Mam pytanie, które mnie nurtuje.

Termin wizyty w ambasadzie mam już usalony i chciałbym wiedzieć, czy po tej wizycie (jest o godzinie 8:30) jak już z tamtą wyjdę, to muszę się jeszcze raz w tym samym dniu (za ileś tam godzin) stawić ponownie w Ambasadzie? Mam taką informacje na papierkach, które mi przysłali, tylko nie wiem, w jaki celu miałabym się udac do ambasady ponownie. Czy ten czas to jest zawsze w tym samym dniu czy może się okazać, że będę musiała się stawić w Ambasadzie na drugi dzień?

Jest to dla mnie ważne, gdyż nie mieszkam w Warszawie a nie chciałbym zostawać na noc w hotelu, gdyż mam już wykupione bilety.

Drugie pytanie to opłata.

240$

Mój narzeczony twierdzi, że za wszystko płacił, stą nie wiem, że mam ją płacić, czy jednak nie. Jak myślicie?

I jeszcze, czy to ma być w $ czy z ZŁ (w dolarach było by mi wygodniej, gdyż łatwiej mieć wyliczoną kwotę).

Z góry dziękuję za pomoc.

Jestem bardzo zestresowana. Boję się, że się nie uda. Zwłąszcze, że gdy chciałam odiwedzić narzeczonego w USA (tyle raz był u mnie chciałam zobaczyć jak jest u niego) to nie dostałam wizy turystycznej, gdyż stwierdzono, iż "nie jestem jeszcze gotowa" (mam 22 lata, narzeczony 30 lat). Czy to może być przeszkodą. Przecież się kochamy, chcemy być razem. Strasznie mnie denerwują te utrudnienia, no ale mam nadzieje, że później będzie z tego wszystkiego dużo satysfakcji. Taka "wolna o miłość" :)

Link to comment
Share on other sites

Ja załatwiałam K-1 w Warszawie i nie musiałam stawiać się w konsulacie drugi raz tego samego dnia - paszport z wizą przyszedł za kilka dni via DHL. Opłatę wizową - tak jak pisze kzielu - będziesz musiała zrobić w kasie w dolarach - i tak masz szczęście, bo niedawno K-1 potaniała, ja płaciłam $350 :) Co do stresu - to jak najbardziej normalny objaw :) Pamiętaj, żeby mieć wszystkie dokumenty, jakich żąda ambasada, i dobrą dokumentację swojego związku.

Link to comment
Share on other sites

co do stawiania sie 2 raz to cos mozna zapomniec wziasc,przedstawic i wtedy nalezy przyjsc jeszcze raz..ale jak bedziesz miec wszystkie papiery to sie skonczy na 1 dniu :)

Co do wieku to masz odpowiadac na pytania i tyle,to wlasnie nie wiza turystyczna a k-1 tzn ze lecisz na stale i aby wziasc slub .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...