Skocz do zawartości

Praca W Usa Po Studiach Licencjackich Z Pedagogiki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie studiów i pracy w USA. Mam zamiar studiować pedagogikę na UP w Krakowie i zdobyć tytuł licencjata. Czy po takich studiach, z tytułem licencjata, moje studia i to wszystko liczy się w USA? Będę mogła tam pracować? Jeśli tak to na jakiej wizie musiałabym wyjechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko... Papier praktycznie się nie liczy, nie po studiach w PL. Mają gdzies polskie papierki, dla nich najważniejsze jest doświadczenie.

Masz zupełną rację i jeszcze trzeba mieć pozwolenie na pracę ( stały legalny pobyt) lub przynajmniej wizę pracowniczą a z tym może być bardzo,bardzo,bardzo duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko... Papier praktycznie się nie liczy, nie po studiach w PL. Mają gdzies polskie papierki, dla nich najważniejsze jest doświadczenie.

Zgadzam sie,liczy sie doswiadczenie.Na dyplom z Polski malo kto zwraca uwage.No i legalny pobyt to polowa sukcesu.Jak juz bedziesz tu legalnie to mozesz nostryfikowac dyplom,ale najwazniejsze jest doswiadczenie.Bez tego ani rusz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...