Skocz do zawartości

Życie W Kanadzie...


Jacob87

Rekomendowane odpowiedzi

tego samego sie dowiesz na stronach rzadowych -chyba ze masz szczegolowe pytania wtedy musisz zostac i rozmawiac osobiscie..ale wtedy powinienies sie zapoznac dobrze ze stronami rzadowym i danej Prowincji aby cos wyniesc z tego spotkania..

Bo sa tez takie spotkania na IEC..

Jedziesz na granice i jak urzednik wyda zgode to wjezdzasz..bedziesz po za Kanada to wiza z IEC nadal jest wazna i mozesz wjechac na teren Kanady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sly... SIN to nie problem, lecz prawko lokalne to: kwity ze od 3 miesiecy w danej prowincji mieszkasz, tlumaczenie polskiego prawka zrobionego w kanadzie, egz z teorii i potem czekasz kolo 4 tyg zeby uznali polskie by od razu do praktyki moc podejsc.... W innym przypadku musisz czekac rok czasu miedzy teoria a praktyka.... Wiec nie wiem czy takie bez problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym. Lecz dosc mocno przerabialem temat nawet pod katem by sie przejechac i pierwotnie z innej prowincji dostac szybciej. Wszedzie tak samo maly wyjatek to ontario gdzie teorie mozesz po polsku zdawac, reszta tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie utarło się że pracując w USA (tym bardziej w dwie osoby) można żyć spokojnie i nie martwić co włożyć do garnka, czy to samo można powiedzieć o Kanadzie ?

Próbuje czytać wszystkie te strony rządowe, ale i tak nie wiele wiem. Chciałbym wyjechać we wakacje tam na rok z moją dziewczyną, będziemy mieli gdzie się zatrzymać. Chcielibyśmy jednak popracować przez ten okres - legalnie. Jest jakiś program który nam to umożliwi ? Albo stosowna wiza aby móc przez ten miesiąc popracować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak macie sie gdzie zatrzymac to sie utrzymacie tym bardziej

A jesli 2 osoby pracuja to tym bardziej sie utrzymaja :) chyba ze za duze beda wydatki ;)

jest taki program od sierpnia 2009 i od 2013 beda nowe miejsca na program IEC -praca wakacyjna

http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/experience_canada_experience/index.aspx?lang=pol&view=d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...