Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Szkoły, Zawód Itd.


mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

W prawie kazdym zawodzie w US jest szansa znalezienia pracy, w bardzo niewielu z nich jest na tyle malo pracownikow zeby byc sponsorwanym (i to nie na wize pracownicza ktora nie daje Ci prawa stalego pobytu a na zielona karte). Najpredzej (wydaje mi sie - nie mam zadnych danych) to zawody inzynierskie. Marketing i zarzadzanie to raczej zapomnil - takie wykszalcenie bedzie tu raczej bezwartosciowe i jezeli chcesz cos zdzialac to musisz miec jakies doswiadczenie...

Dobrze prawisz. Jeśli ogladasz Shoguna, to idz jego drogą, mimo ze studiów nie ukonczył to ma duze doswiadczenie i co najwazniejsze kierunek ktory pozwolił mu osiedlic sie w USA i normalnie zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ten z vloga jest automatykiem - z doświadczenia mogę powiedzieć, że ogólnie nie są to łatwe studia. Łatwe mogą być, ale na politechnice w Pierdziszewie, wiec jeśli zamierzasz coś konkretnego (inżynierskiego) studiować, to lepiej żebyś to lubił, bo jak nie to i tak się poddasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Kończę 3 klasę gimnazjum z dość dobrą średnią, w przyszłości chciałbym wyjechać do USA, jest to moje marzenie a szczególnie na Florydę.

Więc kieruje się do Was z pytaniem- Jakie zawody są opłacalne na Florydzie ? W jakim kierunku się kształcić ? Jaka szkołę wybrać ?

Nie chcę zarabiać jakiejś super kasy, po prostu chcę fajnie żyć i nie odliczać dni do wypłaty.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc !

Jestes madrym chlopakiem ze myslisz o swojej przyszlosci - najwazniejsze jezyk angielski , jezeli masz tv po angielslku ogladaj i ucz sie ile mozesz .Zawody - na Florydzie jest duzo starszych ludzi wiec potrzebna jest opieka medyczna - doctor, dentist ,physical therapist cokolwiek zwiazane z opieka starszych ludzi wiem tez ze software engineers and mechanical engineers tez sa potrzebni w USA - znajdz to co lubisz i badz dobry w tym :) !!!

Good luck to you , daj znac jezeli moge pomoc Ci w czymkolwiek - nie wiem wszystkiego to tylko moja opinia mieszkam tu 20 lat i mam 2 synow , Twoja mama musi byc dumna z Ciebie ze robisz plany dla siebie na przyszlosc - pozdrawiam serdecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty najlepiej idź najmniejszej linii oporu.

Wybierz coś co lubisz robić i rób to. (w domyśle: ucz się w tym kierunku).

Robiąc to co lubisz zostanie ci całkiem spora ilość energii na szukanie małżonki z obywatelstwem.

I nie ma się co krzywić... Tak jak się żydówką nie chcesz ożenić, tak samo możesz chcieć się ożenić z polamerykanką..

ps.

W ostateczności możesz polamerykance dzieciaka zrobić i też się uda. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...