Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Szkoły, Zawód Itd.


mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Kończę 3 klasę gimnazjum z dość dobrą średnią, w przyszłości chciałbym wyjechać do USA, jest to moje marzenie a szczególnie na Florydę.

Więc kieruje się do Was z pytaniem- Jakie zawody są opłacalne na Florydzie ? W jakim kierunku się kształcić ? Jaka szkołę wybrać ?

Nie chcę zarabiać jakiejś super kasy, po prostu chcę fajnie żyć i nie odliczać dni do wypłaty.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich :)

Kończę 3 klasę gimnazjum z dość dobrą średnią, w przyszłości chciałbym wyjechać do USA, jest to moje marzenie a szczególnie na Florydę.

Więc kieruje się do Was z pytaniem- Jakie zawody są opłacalne na Florydzie ? W jakim kierunku się kształcić ? Jaka szkołę wybrać ?

Nie chcę zarabiać jakiejś super kasy, po prostu chcę fajnie żyć i nie odliczać dni do wypłaty.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc !

To jest generalnie bez znaczenia jakie sa oplacalne - nie wiem jak chcesz emigrowac, ale jezeli nie masz innej drogi (malzenstwo, DV) to bym szukal zawodu w ktorym masz szanse byc sponsorowanym przez pracodawce...

Btw - ludzie stanowczo za duzo filmow w ktorym pokazuja FL ogladaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Przynajmniej raz na tydzień ktoś chce wyemigrować na Florydę.

moze oni ogladaja ten vlog tego szoguna czy jak mu tam...co on omawia cale zycie w us....

Witam wszystkich :)

Kończę 3 klasę gimnazjum z dość dobrą średnią, w przyszłości chciałbym wyjechać do USA, jest to moje marzenie a szczególnie na Florydę.

Więc kieruje się do Was z pytaniem- Jakie zawody są opłacalne na Florydzie ? W jakim kierunku się kształcić ? Jaka szkołę wybrać ?

Nie chcę zarabiać jakiejś super kasy, po prostu chcę fajnie żyć i nie odliczać dni do wypłaty.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc !

w koszykówke dobrze grasz ? moze zacznij grac w kosza i wkrec sie do NBA

moim dawnym marzeniem z lat mlodzienczych bylo zostac hokeistą NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie jest nie na miejscu... W przyszłosci? Ale jakiej? Najpierw sie kształć, szlifuj jezyk. Jesli chodzi o kierunek to wybieraj niespecyficzny. Tutaj potrzebuja przede wszystkim specjalistow z doswiadczeniem.

Wiem że filmy w TV czy YT powodują takie przypadki, no ale jak tak bardzo chcą to prosze bardzo.

A z tym hiszpanskim to jest na wyrost, nie znam praktycznie wcale tego jezyka i jeszcze nie mialem problemow wynikających z tego tytulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawie kazdym zawodzie w US jest szansa znalezienia pracy, w bardzo niewielu z nich jest na tyle malo pracownikow zeby byc sponsorwanym (i to nie na wize pracownicza ktora nie daje Ci prawa stalego pobytu a na zielona karte). Najpredzej (wydaje mi sie - nie mam zadnych danych) to zawody inzynierskie. Marketing i zarzadzanie to raczej zapomnil - takie wykszalcenie bedzie tu raczej bezwartosciowe i jezeli chcesz cos zdzialac to musisz miec jakies doswiadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...