Skocz do zawartości

Jakie Mam Szanse Na Dostanie Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja sie zrzeklem GC, tyle ze jeszcze sie nie staralem o wize turystyczna. Zobaczymy w nastepnym roku bo chce pokazac rodzinie New York i odwiedzic ojca.

Pewnie bede musial odpowedziec na kilka pytan co i dlaczego porzucilem usa. Moje dokumenty sa w miare swierze bo to bylo 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziekie za odpowiedzi. tak tez myslalam ze jego GC jest nie wazna i stracil prawa rezydenckie. Tak sie tylko zastanawiam czy wogole probowac z wizami turystycznymi. Chyba bedziemy sie starac o obywatelstwo brytyjskie bo ja juz spelaniam warunki wtedy bedziemy miec problem z glowy :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak maz juz sie tym zajal. Zwroci ja w ambasadzie w Londynie. Rozwazamy jeszcze opcje wizy turystycznej bo maz narazie nie spelnia warunkow na obywatelstwo brytyjskie. Naczytalam sie tylko i nasluchalam ze w ambasadzie w Londynie Polakom ponoc ciezko dostac wize :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Chciałbym usłyszeć Wasze opinie na temat mojej szansy na temat dostania wizy, a wyglada to nastepujaco mam 20 lat nie pracuje nie uczę się podchodzę do matury poprawkowej w maju z jednego przedmotu i planuje isc na studia. Mama i tata pracują, w USA mam 3 wujów z których 2 ma opywatelstwa amerykanskie którzy systematyczne odwiedzają Polskę . Własnie chciałem ich odwiedzic . Jakie mam szanse. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym usłyszeć Wasze opinie na temat mojej szansy na temat dostania wizy, a wyglada to nastepujaco mam 20 lat nie pracuje nie uczę się podchodzę do matury poprawkowej w maju z jednego przedmotu i planuje isc na studia. Mama i tata pracują, w USA mam 3 wujów z których 2 ma opywatelstwa amerykanskie którzy systematyczne odwiedzają Polskę . Własnie chciałem ich odwiedzic . Jakie mam szanse. Z góry dziękuje za pomoc.

Marz big shanse nash polski friend , kom tu ambasada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...