Skocz do zawartości

Wiza Cr1 Czy K1 - Co Szybciej?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam :)

Czy ktoś będzie tak uprzejmy i napisze co nieco o kosztach obu procesów. Wiem, że K-1 to $340 za I-129, potem $240 w konsulacie, a potem kolejne $1040 za AoS. Z tego co udało mi się znaleźć na temat CR-1 to $420 za I-130 i $230 za interwiev. Nie wspominam o kosztach pomniejszych (lekarzy, odpisów i innych dokumentów, które trzeba zgromadzić), bo zakładam, że tyczy się to obu aplikacji.

Dzięki!

Jeszcze mi się przypomniała jedna istotna sprawa - czy affidavit of support jest dokładnie identyczną kwestią w obu przypadkach? Nigdzie przy K-1 nie widziałam, że trzeba mieć wyciągi za 3 lata wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! dzięki, jaśniej się chyba nie da :)

btw, kzielu, ty niedawno pojechałeś na K-1, prawda? co myślisz o opcji nr CR-1? mam straszny mętlik, bo jesteśmy na etapie dosłownie wysyłania jutro aplikacji o K-1, a bramkę nr dwa (CR-1) odkryłam dziś rano... duża sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

OFF TOPIC.... nie moglam znalezc nigdzie odpowiedzi na te pytanie. Jak dlugo narzeczony ktory ma obywatelstwo polskie i amerykanskie moze zostac w Polsce? czy potrzebna jest mu jakas wiza , czy jesli zostanie rok to nie ma problemow zadnych pozniej po powrocie do usa? Moze ktos cos wie na ten temat ?... aaa i jeszcze na jakim paszporcie ma leciec do polski na amerykanskim i tylko pokazac polski czy na polskim i pokazac amerykanski? jak to zrobic, zeby pozniej nie miec problemow na zadnym lotnisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...