Skocz do zawartości

Wiza Dla Emeryta


wenka6666

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie moja matka będzie składać wniosek o wize turstyczną jest już na emeryturze czy w tym całym wniosku DS-160 jest gdzieś zmianka że dana osoba jest emerytem i czy trzeba konsulowi pokazać karte emeryta przy rozmowie.

aha matka jedzie na ślub mojego brata tylko lekarz zalecił jej żeby ktoś zniom jechał zewzglendu na jej chorobe ale nie wiem czy to konsula będzie obchodziło jak jej coś sie stanie to zawsze może rozgłośnić w mediach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co rozgłośnić?

I dlaczego konsula miałoby to obchodzić?

Może nie dać jej wizy, jeśli się dowie o jej stanie zdrowia, bo nie będzie chciał ryzykować.

A jak da, to osoba, która mialaby z nią jechać też musi mieć wizę i tyle.

We wniosku wpisuje się, czy ktoś się uczy, czy pracuje. To Twoja mama wpisze, że jest emerytką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha matka jedzie na ślub mojego brata tylko lekarz zalecił jej żeby ktoś zniom jechał zewzglendu na jej chorobe ale nie wiem czy to konsula będzie opchodziło jak jej coś sie stanie to zawsze może rozgłośnić w mediach

Normalny kabaret to co piszesz.Konsula g.... obchodzi ,że ktoś jest chory i nie może lecieć. Czy choroba matki ma być powodem do wymuszenia na konsulu wydania wizy dla opiekuna? I jeszcze media mają się tym zajmować? :D

Jak ktoś jest chory to sam podejmuje ryzyko czy może wybierać się w taką podróż .A opiekun jak będzie się kwalifikował to wizę dostanie a jak nie to będzie odmowa. Znam wiele przypadków odmów wiz nawet na pogrzeby osób bardzo bliskich ,gdzie wnioskodawcy mają potwierdzenia ,że taki przypadek losowy się wydarzył i chcą lecieć na pogrzeb.Jak konsul widzi ryzyko ,że ta osoba nie wróci lub znajdzie inny powód to nawet płacz i lament go nie wzruszy i odmawia wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...