Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 6 miesięcy później...

ja leciałam we wrześniu. Jest ok. Ale z tego co wiem są dwa modele 747 i podobno w jednym jest ciasno. W tym co ja leciałam było bardzo wygodnie. Duże półki na bagaż podręczny, dużo miejsca na nogi (choć ja za wysoka nie jestem ;) ) , w samolocie nie było za zimno ani tez za duszno. System rozrywkowy działa bez zastrzeżeń. Załoga sympatyczna, nie wiem czy pomocna, bo ja zwykle żadnej pomocy nie potrzebuję, nie oczekuję i staram się raczej załodze nie przeszkadzać jak już naprawdę nie muszę - dość maja roboty.

W kabinie w miarę cicho, choć w porównaniu do Dreamlinera to raczej głośniej niż ciszej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem tym starszym raz i jeśli nie było upgardu to nie było niczego. Jeśli masz wątpliwość sprawdź stronę z wyposażeniem samolotów z podziałem na typ, podtyp i linie. Będziesz wiedział dokładnie co jest i jak jest. Seatguru to się nazywa chyba. Do samolotu nie ma co się przywiązywać. Czasem mam lecieć jednym a podstawiaja inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, też tak miałem. :) Teraz się liczy wolne miejsce obok mnie lub w ogóle mało obłożony lot, żeby można było się wyciągnąć.

Jeśli to lot do NY to jest szansa, że będzie jakiś lepsiejszy bo to prestiżowa trasa. Cóż zawsze w tym trochę loterii jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...