Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no tylko, ze ja kupowalam przez inna stronę - nie bezpośrednio przez Lufthanse, dzieki za odp ;)

To nie ma znaczenia. Mając sześcioznakowy kod rezerwacji Amadeus, wchodzisz na stronę Lufthansy i zarządzasz swoim bookingiem. Możesz wybrać siedzenie, posiłek, etc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja leciałam Conderem raz z Frankfurtu do Fort Lauderdale, Fla w wakacje dwa lata temu.

Ogólnie doswiadczenie dość pozytywne, bardzo podobna obsługa jak w Lufthansie, wylot i przylot na czas, odprawa i bagaże bezproblemowo. Jedyny minus, a to i pewnie też zależy od samolotu, to że nie było indywidualnych telewizorków dla każdego pasażera, tylko kilka większych ekranów, przy 10-godzinnym locie to jednak miało dość spore znaczenia. Ale to taki mały drobiazg, jak ktoś lubi czytać w samolocie, to nie ma problem wtedy!

Myślę, że spokojnie mogę linię polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo lubię latać lufthansą. samoloty przyzwoite, obsługa w porządku (stara tylko taka ;p). jedzenie, jak jedzenie - szału nie będzie nigdy.

ale prawda jest taka, że chyba póki co najlepiej leciało mi się AirCanadą. super obsługa (znają chyba wszystkie języki świata), fajne samoloty (dużo miejsca na nogi). polecam z czystym sercem. tylko przesiadka w toronto już do najlepszych nie należy, gdy nie ma się zbyt wiele czasu na transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za opinie.Telewizor indywidualny mi nie potrzebny bo wlasnie raczej czytam lub spie niz ogladam filmy.

Pozdrawiam i daj znac jak bedziesz w Las Vegas, podpowiem gdzie i co, bo tu mieszkam.

Ja leciałam Conderem raz z Frankfurtu do Fort Lauderdale, Fla w wakacje dwa lata temu.

Ogólnie doswiadczenie dość pozytywne, bardzo podobna obsługa jak w Lufthansie, wylot i przylot na czas, odprawa i bagaże bezproblemowo. Jedyny minus, a to i pewnie też zależy od samolotu, to że nie było indywidualnych telewizorków dla każdego pasażera, tylko kilka większych ekranów, przy 10-godzinnym locie to jednak miało dość spore znaczenia. Ale to taki mały drobiazg, jak ktoś lubi czytać w samolocie, to nie ma problem wtedy!

Myślę, że spokojnie mogę linię polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...