Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmienia samolot to tak się właśnie dzieje. Jest ciekawie jak nikt nie wie gdzie siedzi po takim numerze. Ja mam apke delty to szybko mogę sprawdzić i to mi się przydarzyło tylko raz... też w delcie.

Maszyny nie zmieniali, zawsze lata A330 na tej trasie. Bylo malo ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mi raz zmienili, bo przewozili wieznia i musieli sie upewnic, ze osoby go pilnujace sa rozsadzone blisko. Bylo 3 pilnujacych plus jeden wiezien wiec mnie przesadzono w inne miejsce. Gdyby nie to, ze rzucono mnie na rzad przed, nawet bym nie wiedziala, ze to wiezien, no ale sluch mam dobry i non stop slyszalam, obijanie sie metalu, w pewnym momemcie sie obrocilam i zobaczylam, ze to kajdanki pod kocem. No ale to bylo na locie krajowym. Najczesciej jednak nie zauwazylam aby jakos starali sie zmieniac wczesniej wyznaczone miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wiem, że odkopuje stary temat, ale mam kilka pytań. 

Chciałbym zarezerwować lot z WAW do LAX na wrzesień dla dwóch osób. Znalazłem fajne połączenie na stronie Lufthansy za 4400zł w dwie strony dla 2 osób. Dawno nie rezerwowałem miejsc w samolocie i chciałbym zapytać jak to wygląda. Czy jak wpisze nasze dane i zapłacę to będziemy mieć miejsca obok siebie? Czy po prostu rozrzucą nas po samolocie tam gdzie są wolne. Znalazłem opcje wyboru miejsca ale jest dodatkowo płatna i dlatego pytam? Jak myślicie to dobra cena za 2200-2300 z WAW na LAX z jedną przesiadką czy może czekać na lepszą okazję? A może wiecie jak zarezerwować te bilety jeszcze taniej? Macie jakiś kod rabatowy? Widziałem ostatnio ofertę z WAW do SFO za 1600zł tylko terminy mi nie za bardzo pasowały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kontrol napisał:

Wiem, że odkopuje stary temat, ale mam kilka pytań. 

Chciałbym zarezerwować lot z WAW do LAX na wrzesień dla dwóch osób. Znalazłem fajne połączenie na stronie Lufthansy za 4400zł w dwie strony dla 2 osób. Dawno nie rezerwowałem miejsc w samolocie i chciałbym zapytać jak to wygląda. Czy jak wpisze nasze dane i zapłacę to będziemy mieć miejsca obok siebie? Czy po prostu rozrzucą nas po samolocie tam gdzie są wolne. Znalazłem opcje wyboru miejsca ale jest dodatkowo płatna i dlatego pytam? Jak myślicie to dobra cena za 2200-2300 z WAW na LAX z jedną przesiadką czy może czekać na lepszą okazję? A może wiecie jak zarezerwować te bilety jeszcze taniej? Macie jakiś kod rabatowy? Widziałem ostatnio ofertę z WAW do SFO za 1600zł tylko terminy mi nie za bardzo pasowały. 

Jeśli nie opłacisz wyboru miejsca, to wybierzesz dla Was przy odprawie on-line (chyba w Lufie też tak jest, ja leciałam KLM i AirBerlin i wybierałam). Najlepiej wtedy odprawić się jak najszybciej jak zostanie otwarta, ale bez problemu dwa da się obok siebie. Do LAX 2200 w dwie strony to bardzo fajna cena. Ja leciałam z KRK za 3100 a mojemu mężowi za 2400 kupiłam. Da się czasem trochę taniej wyhaczyć przy ekstra promocjach, ale musi Ci termin pasować i lotniska... Ja bym bez wahania brała, sama szukam jeszcze na sierpień dla mojego czegoś sensownego i drogo jest bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to chyba to klepnę. 

Wiesz, przeglądając tyle ofert może oczy wywrócić. Widziałem już fajne okazję LOTem za 1999zł z WAW do LAX bez przesiadek. To teraz trudno mi kupić coś droższego, ale wtedy nie miałem jeszcze wizy i nie chciałem rezerwować, bo nie wiedziałem jeszcze co i jak. Czasami jest tak, że szukając na ostatnią chwilę idzie wyłapać bilet w fajnej cenie. Ale, że teraz potrzebuje dwa bilety i jest taka cena to wole to zarezerwować niż liczyć na oszczędność 400zł, a później zapłacić dwa razy tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...