Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie chciałam zakładać nowego tematu więc zapytam tu - czy jeśli kupowałam bilety z USA na lot Lufthansą na stronie innego przewoźnika to mogę na stronie internetowej zarezerwować sobie miejsca w samolocie Lufthansy? :)

na stronie w prawym górnym rogu wybierz "logowanie/moje rezerwacje". Dalej wybierz nazwisko/ nr rezerwacji"

Wyświetli ci się cał twoja rezrwacja i tam będziesz mogła wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie robiłam tej rezerwacji na stronie LUfthansy, tylko SWISSu, a z tego co widzę tam jest tylko opcja dla rezerwacji ze strony Lufthansy...chyba, że czegoś nie łapię;p nr rezerwacji ze str SWISSu w każdym razie nie działa, bo tam mam litery a mam wpisać cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie robiłam tej rezerwacji na stronie LUfthansy, tylko SWISSu, a z tego co widzę tam jest tylko opcja dla rezerwacji ze strony Lufthansy...chyba, że czegoś nie łapię;p nr rezerwacji ze str SWISSu w każdym razie nie działa, bo tam mam litery a mam wpisać cyfry.

Zobacz czy wejdą te cyfry na stronie LH. Jeśli nie, poszukaj powinien być kod LH na ten odcinek na rozpisce. Ja mam mieszane loty, np. United-LH-LO i poza lotem, który na ostatnim odcinku nie umożliwia wyboru miejsca przeważnie wszystko działa. Możesz również spróbować wpisac po e-ticket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam - na stronie SWISSu jest napisane, ze na ten lot powrotny Lufthansą nie mogę zarezerwować miejsc (na ten obsługiwany przez SWISS nie ma problemu), na stronie Lufthansy ten kod w ogóle nie jest przyjmowany, jets napisane, że rezerwacja miejsc i posiłków dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie Lufthansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...