Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No a leciałeś LOTem? Ja leciałem 2 razy - bardzo miła obsługa i najlepsze jedzenie bo polskie. Dobre kanapeczki z jajeczkiem, a nie w pół zamrożone, suche i sztuczne jak w innych liniach.

lecialam tez 2 razy i bylam zawiedziona jedzeniem, trzeszczacym samolotem...obsluga jak obsluga, nie przywiazuje wagi do tego jaka jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie Lufthansy - nie ma Economy Plus i linia jest znana z tego ze ma malo miejsca na nogi. Pakuja ludzi jak sardynki. Jedzenie srednie. Co nie znaczy, ze jezeli Lufthansa ma znacznie tanszy lot niz inne to nie skorzystam. Ale wole inne linie lotnicze na taki dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym pamiętał, to bym napisał od razu :P Z tego co znalazłem w papierach to w 2010 leciałem Boeing 777 tam i 747 z powrotem. W 2011 Boeing 772 tam i taki sam z powrotem. W tym roku A380-800 tam, z powrotem będzie Boeing 747-400. Potem będzie A340-600 tam i taki sam z powrotem. Z tego co patrzyłem na zdjęciach wszystkie chyba mają prywatne LCD więc może ten jeden raz z monitorami nad głową mi się pomylił z jakimś innym lotem, albo siedziałem w pierwszym rzędzie sekcji i nie było LCD w podłokietniku. B744 zdaje się też ma LCD: http://flyawaysimula...7-400-interior/

Lufthansa ma w swoich A388, A346, A343, A333, B748 zamontowane PTV w fotelach w Y. B744 są w trakcie retrofitu i nie we wszystkich już są zamontowane. Boeing-ów 772 czy 773, w Lufthansie nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...