Skocz do zawartości

Kilka Pytań Przed Wylotem


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja miałam tabletki, różne rodzaje, błonniki w paczkach :) nic się nie czepiali. to miałam w dużym bagażu.w podręcznym miałam laptopa, aparat , telefon. laptopa trzeba wrzucać do osobnych koszyków na lotnisku jak prześwietlają , ale nie kazali mi go włączyć , chłopak przede mną miał 3 sztuki w bagażu podręcznym laptopów widać używanych to mu je otwierali , mojego nawet nie dotykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kwestia płatności kartą z Polski...

wiem , że był taki topik ale nie mogę go znaleźć , a myślę , że informacje te mogą się komuś przydać.

posiadam zwykłą kartę z delfinem VISA z mbanku , jest to karta do rachunku tą kartą bałam się , że nie będę mogła płacić

bo nie jest to karta kredytowa .

zrobiłam zakupy w marshall od razu po wejściu do sklepu zapytałam kasjerkę pokazując jej moją kartę czy mogę nią płacić u nich - kobieta z uśmiechem odpowiedziała , że nie ma problemu

Marshall (sklep z ciuchami ) karta zaakceptowana - tylko poproszono mnie o podpis

zrobiłam zakupy w WALMART tam z kolei przejechałam kartą i trzeba było wybrać opcję jaka to karta- czy kredytowa czy debetowa'

dałam debetowa - odrzuciło ..kolejna próba kliknęłam kredytowa - i puściło ... tak więc moja karta nie będąca kredytową w tym sklepie nią była

po powrocie do domu sprawdziłam ile z konta ubyło , ubyło tyle ile trzeba :) $ przeliczone po kursie z tego dnia

w jakichś mniejszych sklepikach nie próbowałam , bo miałam obawy , ale te dwa , które opisałam bez problemów moją kartę zaakceptowały tak więc moje obawy zostały w realu rozwiane :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam zakupy w WALMART tam z kolei przejechałam kartą i trzeba było wybrać opcję jaka to karta- czy kredytowa czy debetowa'

dałam debetowa - odrzuciło ..kolejna próba kliknęłam kredytowa - i puściło ... tak więc moja karta nie będąca kredytową w tym sklepie nią była

Credit czy debit nie jest pytaniem o rodzaj karty, dotyczy w jaki sposób transakcja zostanie przeprowadzona. Więcej zapłaci sprzedawca, bo większe są opłaty

za transakcję tego typu.

http://banking.about.com/od/checkingaccounts/a/debitvscredit.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...