Skocz do zawartości

Kilka Pytań Przed Wylotem


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz ze zbliżającym się czwartkowym wylotem mam do was kilka pytań :

1.Pytanie pierwsze dotyczy jednego podpunktu na druku I-94 a mianowicie punktu gdzie wpisuje się lotnisko z którego zaczyna się nasza podróż do USA.Pamiętam że rok temu musiałem pytać stewardessy bo nie wiedziałem czy mam wpisać Rzeszów czy Frankfurt i właśnie nie mogę sobie przypomnieć co wpisałem

2.Mam pytanie co do mojego miejsca w samolocie . Lecę Boeingiem 767-300 i siedzę na miejscu 37G...mam pytanie czy daleko to miejsce od ,, skrzydła '' samolotu -w sensie wizualnym od okna ( siedział ktoś tam ?? )

Na razie tyle , jak coś to dopisze jeszcze gdy coś mnie będzie trapić :)

Pozdrawiam i dziękuje

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie nie nie ... to był przykład.Rok temu leciałem tak : Rzeszów-Frankfurt-Nowy York a w tym roku lecę Rzeszów-Warszawa-Nowy York

PS : Dzięki za tą grafikę ilya_ ale popatrz jest tutaj przykładowy filmik od jakiegoś użytkownika YouTube , leciał Deltą a pisze że ma miejsce 37G ( Delta ma takie same rozmieszczenia ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to warszawa

jesli patrzec na podrooz jako na calosc to raczej wpisz rzeszów...

hmm, z tym miejscem to wiesz nie wiem....nie moge odszukac jakiejs grafiki...nie pamietam juz jak to bylo z tymi miejscami...wiem ze A jest na 100 procent przy oknie po lewej str samolotu ... nie wiem jak ida dalej,,,

a ta grafika nie jest LOT-owska....moze LOT ma jakies swoje indywidualne oznaczanie miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...