Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

być może jest już na forum ten temat więc przepraszam za rozpoczęcie drugi raz tego samego lecz czas mnie nagli i potrzebuje waszej szybkiej, zdecydowanej i fachowej odpowiedzi na mój problem.

A więc jak wiecie raz już wizy nie dostałem w maju. Wtedy jechałem do przyjaciółki mojej rodziny do NY no ale nie wyszło trudno, myślę że za mało przekonałem konsula gdyż miałem skończoną szkołę, miałem prace (teraz zmieniłem na dużo lepiej płatną w której mam powołania na wyższe stanowisko pod koniec sierpnia gdyż wymaga tego sytuacja firmy więc nie zamierzam rezygnować z Polski)oraz nie przedstawiłem konsulowi np że posiadam na siebie samochód, powiedziałem także, że nie posiadam rodziny w USA bo tak jest. Po prostu myślę za mało powiązania z Polską. Teraz moja sytuacja uległa zmianie, jak mówiłem mam bardzo dobrze płatną prace z możliwością awansu już niebawem, zapisałem się do szkoły policealnej/studium, samochód także mam na siebie dalej, no krótko mówiąc w miesiąc czasu moje życie polepszyło się o wiele więcej niż było miesiąc temu.

Proszę was o pomoc co do wizaserwis.pl

czy są skuteczni ?

czy wywalać 615pln na pomoc ? bo tyle mi wyliczyli

czy próbować podejść po raz kolejny samemu, tym razem wpisując miejsce zatrzymania motel ?

czy poszukiwać kontaktu w chicago aby się zatrzymać u znajomej/ego ?

szef dał mi krótko do zrozumienia w lipcu mam urlop bo potem czeka mnie ciężka praca na nowym stanowisku dlatego też chcę spędzić ten tydzień/półtora w stanach, fascynuje mnie ten kraj a angielski podszkolić się przyda na wakacjach bo będzie potrzebny w pracy, i miasto jakie chcę wybrać to Chicago ''wietrzne miasto''.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc jest to dość pilna sprawa gdyż chciałbym wylecieć połowa lipca max 20 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

moim zdaniem male szanse ze konsul zmieni zdanie po miesiacu , natomiast po roku gdy bedziesz dalej sie uczyl i dobra prace utrzymasz ,szanse beda duzo wieksze.

Ps. Tymczasem w te wakacje dlaczego nie polecisz na karaiby ,czy kanary tam beda jeszcze lepsze wakacje. Sorry ale widac odrazu ze cos za bardzo ci zalezy na tych stanach zeby jechac tam tylko na 2 tyg pozwiedzac a nie do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no serwis nie daje 100% gwarancji, nikt nigdy nie da 100% gwarancji, gwarancje dalej tylko konsul jak powie ze mam wize... za za bardzo mi zalezy ?? moim zdaniem ten kraj jest fajny i nie ma tu nic szczegolnego z mojej strony aby zostawac tam.. dla mnie to czysta przyjemnosc ze zwiedzania by była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta firma ''niby'' oferuje pomoc prawniczą.. ale coś mi tu się nie podoba że tylko drogą mailową lub telefonicznie się kontaktują.. a co proponujecie wpisać jeżeli będę chciał sam sie starać ?? prawdę, że motel juz hotel ?? oczywiście rezerwacji nie mam, mam tylko namiary na przyzwoity w przyzwoitej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wolne 600,- to dorzuć te 560,- za wizę i poleć sobie np. do Barcelony. Też ciekawe miasto :)

Bo jak na razie to w Twoim pisaniu widać desperację. A przynajmniej ja ją widzę.

I jeśli konsul ją zobaczy (a prawdopodobieństwo jest dużo, bo dopiero co nie otrzymałeś wizy), to znów wizy nie dostaniesz i tyle.

Ale jak tak koniecznie chcesz, to jedź i staraj się kolejny raz.

Z tym, że raczej nie zasypuj konsula informacjami i papierami.

A co do moetulu, hotelu. Wpisz, co wolisz. Konsula nie interesuje, czy masz to już opłacone, zarezerwowane, czy tylko tak sobie gdybasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, no dobra dziękuję za informacje szybkie i dające do myślenia, a desperacji nie ma heh po prostu odkładałem na stany pieniądze od dłuższego czasu i miałem nadzieje zobaczyć je w tym roku, bo także słyszałem, że były przypadki że ludzie po tygodniu składali znowu dokumenty po odmowie i dostawali wizę więc miałem nadzieję, że miesiąc może i da chodz ciut nadziei na większe szanse muszę to wszystko przeanalizować, bo łatwo jest zaprzepaścić szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta firma ''niby'' oferuje pomoc prawniczą.. ale coś mi tu się nie podoba że tylko drogą mailową lub telefonicznie się kontaktują.. a co proponujecie wpisać jeżeli będę chciał sam sie starać ?? prawdę, że motel juz hotel ?? oczywiście rezerwacji nie mam, mam tylko namiary na przyzwoity w przyzwoitej kasie

Usiadz i sprobuj logicznie pomyslec przez jakies 2 sekundy. Co oni konkretnie moga zrobic ? Nic, poza wypelnieniem dokumentow. Konsul nie bedzie rozmawial z zadna idiotyczna firma, bedzie rozmawial z Toba. Wciskaja Ci ciemnote zeby zarobic kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...