Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i co wyszlo z kolega ??? dostal drugi raz wize?? tez chce zeby maz sprobowal 2 raz , on nie chce a ja go namawiam, on ma negatywne nastawienie i mu malo zalezy...malo wogole a to ja cala prowaderka jestem, ale u chlopaka ktory opisywal historie widac duza desperacje ktora konsul moze wyczuc. mysle ze kolega slyszlal ze w ameryce jest supppperr praca, ale chcialabym go zmartwic ze tak nie jest, wymagaja wszedzie green card a budowy amerykanskie chyba juz nie ciagna ludzi jak kiedys, chyba w polsce czasami lepiej zarobi niz tam albo lepiej jechac na europe..belgia anglia,wizy turystyczne staly sie na serio turystyczne a nie dla ludzi do pracy.. chyba te czasy juz minely, lub wystepuje malutki odsetek takich osob. i co do tejfirmy krzak ktora pomaga bardzo watpie w to nikt nie moze pomoc , idz jeszcez raz sproboj w ambasadzie chyba lepiej wydac kase na sprobowanie sie niz dla oszustow placic ktorzy nic nie wskuraja. ok nie neguje kolegi bo tak samo chce zeby maz drugi raz sprobowal w malym odstapie czasu ale ja roznie sie od kolegi tym ze nie mam cisnienia na prace w stanach a u kolegi ostro to widac, proponuje odczekac az ochloniesz i przemyslec jesczez raz i na nowo sie nastawic bez napalania sie. ,i rozumiem ze taka odmowa to jest dziwne rozgoryczenie bo niby wszystko jest ok a oni mowia nie i ty nie zgadzasz sie z ta decyzja.powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...