Skocz do zawartości

Szczepienia


anka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Wlasnie zaczelam podboje z Urzedem Imigracyjnym w Usa ,odswieze moze troche temat odnosnie Szczepien i Kosztow w USA

nie mialam zadnych szczepionek ze soba, tz. jak Oni okreslaja dowodow ze mialam robione szczepienia (brak ksiazeczki ) .

Odszukalam lekarza ktory moze wystawic forme I-693, nie musialam zabierac ze soba formy I-693, tylko paszport celem weryfikacji

Lekarz immigracyjnyjny tu znajdziesz -

http://www.immigrationdirect.com/uscis/uscis-immigration-doctor-locations.jsp?r=cse-organic-none-doctors

Oprocz szczepionek mialam wykonany test na gruzlice ( a ze podobno Polakom z reguly wychodzi dodatni) ja tez mialam plusowy wynik ,lekarz zlecil dodatkowo przeswietlenie pluc za $50 + wizyta $150

mialam zlecone i wykonywane szczepienia :

MMR IMMUNIZATION - $55

TDAP - $35

VARICELLA VACCINE -$91

plus za zastrzyki ze pielegniarka robi $8 plus $8 diluent

reasumujac szczepienia $205 + $200 = $405

Moja corka nie musiala miec szczepionek miala karte szczepien ( 10 lat ) wizyta u lekarza tylko $100 lacznie z testem na gruzlice ktory wyszedl ujemny

Pozdrawiam :)

Podzwoncie po lekarzach i sprawdzcie koszty kazdy ma inne .

I z tego co wiem nie mozna ich odliczyc, mam ubezpieczenie :(

Chyba zle wkleilam watek , nie jestem na wizie K1 , tylko przesiedzialam wize turystyczna ok. 2 lat , a teraz wyszlam za Obywatela Us , prosze Admin, przenies watek jak zle wkleilam ...dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powiedzcie mi proszę czy jeśli rozchoruję się tuż przed badaniami lekarskimi i w związku z tym nie będę mogła otrzymać szczepień to z wywiadu nici? Czy mogę iść na rozmowę mimo braku szczepień? (I doszczepić się później przed wylotem) W domu wszyscy chorzy, a ja się zawsze zarażam, za każdym razem i znając życie rozchoruję się właśnie na czas badań. Jak miałam mieć kiedyś operację to też się oczywiście rozchorowałam tuż przed :wacko: A przekładanie wizyty u lekarza też nie wchodzi w grę bo rozmowę mam na drugi dzień po badaniach.

I jeszcze jedno pytanie odnośnie szczepień. Jeżeli doszczepiałabym się już po badaniach wizowych, u siebie w mieście, to na jakim dokumencie muszę mieć udokumentowane szczepienia, tak aby były one zaakceptowane w USA? Taka międzynarodowa żółta książeczka jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wypadnie komus szczepienie w USA, to mozna za darmo zaszczepic sie. Sa za darmo szczepienia w specjalnych stacjach, tylko ze to jest dla osob ktore nie maja ubezpieczenia. Wizyta jednorazowo kosztuje $10. Oni tam nie zrobia jedynie szczepienia przeciw zoltaczce b. Na to warto zaszczepic sie w PL, bo zdecydowanie taniej.

Mala uwaga dla osob wyjezdzajacych do USA - ja w PL mialam szczepienie przeciwko tezcowi, za ktore slono zaplacilam w Wawie, w trakcie wizyty w Wilanowie. Niestety musialam jeszcze raz wziac szczepinke tutaj, w USA, tez na tezec, tylko ze tym razem szczepionka jest na Tdap.

Bierzcie ze soba swoje karty szczepien ze szkol lub przychodni do USA, na ich podstawie oraz na podstawie karty wydanej przez lekarza wskazanego przez ambasade, przychodnia wyda Wam zolte kart szczepien. Przydaja sie one jesli chcecie isc do szkoly tutaj lub do pracy zwiazanej ze slizba zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...