Skocz do zawartości

Szczepienia


anka11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest z CR1 - w przypadku K-1 oryginał karty szczepień idzie do koperty, którą oddaje się na lotnisku, a kopia potrzebna była mi do pakietu, który tu na miejscu, już po ślubie, wysyłałam, żeby dostać AoS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można starać się o AOS jeszcze przed ślubem?

Na podstawie czego ?? Rozumiesz (sorry za bezposredniosc) w ogole pytanie ktore zadalas ?

AoS to Adjustment of Status na podstawie malzenstwa z obywatelem US... (nie zawsze oczywiscie - czasami moze byc employment based - ale w kontekscie tego watku to malzenski) - wiec jak chcesz sie starac przed slubem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czego ?? Rozumiesz (sorry za bezposredniosc) w ogole pytanie ktore zadalas ?

AoS to Adjustment of Status na podstawie malzenstwa z obywatelem US... (nie zawsze oczywiscie - czasami moze byc employment based - ale w kontekscie tego watku to malzenski) - wiec jak chcesz sie starac przed slubem ?

Teraz już rozumiem, sprawdziłam co to za skrót. I nie chcę się o nic starać, zadałam tylko pytanie (po fakcie zorientowałam się, co za głupotę palnęłam). Niektóre rzeczy jeszcze mi się mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Czy ktoś może wie na pewno i umie mi powiedzieć bez których szczepień na pewno mnie nie przepuszczą, a na które się nie patrzy, bo osoba nie kwalifikuje się ze względu na wiek? Pytam, bo mam problem z moją kartą szczepień i nie wiem co robić i co powiedzieć na badaniach np. "Sorry, że nie mam tego na papierze, ale byłam szczepiona - jak chcecie to pobierzcie krew i szukajcie obecności przeciwciał" :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

podpowiedzcie proszę gdzie znajdę wykaz obowiązkowych szczepień (gdzieś to widziałam ale teraz nie mogę na to trafić) z góry dzięki. :) . w mojej przychodni nie mają mojej karty szczepień ponieważ nie mają obowiązku przechowywania dokumentów dłużej niż 20 lat a ja mam trochę więcej. Pani z okienka powiedziała że muszę się doszczepić ponownie (na przypomnienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...