Skocz do zawartości

Czy Mam Szansę Na Wizę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gorzej ja pojedziesz a chlopak sie ulotni ,wtedy bedzie klops. Namawiaj go zeby przyjechal rozczaisz sprawe i jak to bedzie TO , to uderzaj do ambasady . Wydaje mi sie ze facet z jajami przyjechalby do ciebie wiedzac ze jemu latwiej przyjechac do ciebie niz odwrotnie .

Ps . a moze spotkajcie si w neutralnym miejscu np gdzies na cyprze , nawet jesli nic nie bedzie to wakacje beda , a tak moze i on sie cyka przyjechac do ciebie , bo wiesz rodzina sie zleci go podziwiac i do tego setki pytan . Nawiasem jakiej narodowosci ten chlopak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej ja pojedziesz a chlopak sie ulotni ,wtedy bedzie klops. Namawiaj go zeby przyjechal rozczaisz sprawe i jak to bedzie TO , to uderzaj do ambasady . Wydaje mi sie ze facet z jajami przyjechalby do ciebie wiedzac ze jemu latwiej przyjechac do ciebie niz odwrotnie .

Ps . a moze spotkajcie si w neutralnym miejscu np gdzies na cyprze , nawet jesli nic nie bedzie to wakacje beda , a tak moze i on sie cyka przyjechac do ciebie , bo wiesz rodzina sie zleci go podziwiac i do tego setki pytan . Nawiasem jakiej narodowosci ten chlopak?

Sie juz doszukujesz spisku :D ale masz troche racji. Jak poznalam kiedys takiego faceta przez neta to tez do mnie nie chcial przyjechac...ja sie musialam tarabanic na koniec swiata a po mojej wizycie sie okazalo ze wart nie byl...moj obecny maz sam sie pofatygowal zeby przyjechac mnie zobaczyc do PL...wiec jak kolesiowi naprawde zalezy to powinien on przyjechac. Zwlaszcza ze dla niego taki bilet to wydatek ok.800$ a dla nas polakow to trzeba sie nachodzi do ambasady i miec kupe kasy. Dla przykladu jeszcze podam historie mojej kolezaki, ktora tez sie umowila z jakims kolesiem z US ale on sie spotkali w Berlinie na neutralnym gruncie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej ja pojedziesz a chlopak sie ulotni ,wtedy bedzie klops. Namawiaj go zeby przyjechal rozczaisz sprawe i jak to bedzie TO , to uderzaj do ambasady . Wydaje mi sie ze facet z jajami przyjechalby do ciebie wiedzac ze jemu latwiej przyjechac do ciebie niz odwrotnie .

Ps . a moze spotkajcie si w neutralnym miejscu np gdzies na cyprze , nawet jesli nic nie bedzie to wakacje beda , a tak moze i on sie cyka przyjechac do ciebie , bo wiesz rodzina sie zleci go podziwiac i do tego setki pytan . Nawiasem jakiej narodowosci ten chlopak?

Amerykanin:)

na bilet tez musisz miec? ..przepraszam ale mozna i 50% dolozyc komus jak sie kogos chce zobaczyc,,poznac...

kolejna sprawa to jak chcesz isc do pracy i co powiesz,ze po 1 miesiacu pracy masz juz wolne?na ile czasu

no wiem , myslałam o tym, musze to sobie dobrze przemyslec, co i jak.... on powiedział ze bedzie sie dokładał,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same here ;) no, moze moj znal mnie troche dluzej przed wyjazdem do Iraku, bo 2 m-ce, po Iraku byl slub

Ja go poznalam przez chlopaka mojej przyjaciolki, bo oboje byli w Iraku. No ale moj to wariat bo on mial juz pierscionek zareczynowy dla mnie zanim wyjechal z Iraku...ba, mial nawet 2 bo nie wiedzial ktory bede wolala...wszyscy mowili ze jestesmy nienormalni, a dzisiaj mamy sliczne dziecko i leci 3 rok po slubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki to atrakcyjne kobiety wiec nie ma sie co dziwic ze hamerykany lgna jak muchy,a nawet jesli trafi sie mniej atrakcyjna to szanse sa duze by cos ugotowala czy w domu ogarnela w przeciwienstwie do sporej ilosci amerykanek .

Marta polowa na tym forum to tez amerykanie , chodzilo mi bardziej o rase czy pochodzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...