Skocz do zawartości

Wycieczka Do Usa Sierpień, Kilka Pytań.


draco1701

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlatego że jest po prostu inaczej niż w Polsce, trochę inne zasady, inne znaki, światła po drugiej stronie skrzyżowania niż u nas. Do tego tłok i sami "spieszący się tubylcy" naokoło. Do tego fakt, że jazda automatem to dosłownie zero problemu jeśli się pamięta, żeby nie używać lewej nogi sprawia, że uważam że sama jazda w mieście będzie ambtniejszym i bardziej stresującym zadaniem niż ogarnięcie automatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że jest po prostu inaczej niż w Polsce, trochę inne zasady, inne znaki, światła po drugiej stronie skrzyżowania niż u nas. Do tego tłok i sami "spieszący się tubylcy" naokoło.

Wszystkie amerykanskie znaki drogowe da sie pewnie policzyc na palcach obu rak, a dodatkowo 90% znakow na ulicach to znaki STOP.

Zgodze sie, ze sa "troche inne zasady" jezeli rozumiesz przez to ustepowanie pierwszenstwa, nie zajezdzanie po chamsku drogi, nie wyprzedzanie na trzeciego i czwartego oraz przestrzeganie limitow predkosci. Kazdy kto jezdzil troche po Polsce po krotkim szoku kulturowym z latwoscia odnajdzie sie na amerykanskich drogach.

ps. jazda w centrach duzych miast to inna historia, chociaz poruszanie sie po Manhattanie tez ma swoje uroki, ale powiedzmy sobie szczerze - Nowy Jork, Chicago czy San Francisco to nie cale USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie tanio jeść w dużych ilościach to proponuję China Buffet . Znajdziesz w wyszukiwarce adresy bufetów praktycznie w każdym mieście .Wpisujesz np.China Buffet Savannah ( lub inne miasto).Zrób sobie listę adresów bufetów i później GPS Cię zaprowadzi. To lepsze i tańsze niż np.McDonalds . Wchodzisz ,płacisz za wejście np. $8-10 i jesz do bólu co Ci się podoba.

Jest jakaś oficjalna strona tej sieci restauracji? Albo chociaż logo? Bo wpisując taką frazę w google znajduje knajpy różnej maści o takiej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze jedno pytanie, bez internetu ani rusz w USA, zamierzam zabrać samrtfona, nokię n8, z tego co się zorientowałem powinna działać na tamtych częstotliwościach..

Czy można tam kupić samą kartę sim, i wykupić jakiś pakiet internetowy na niej..? Wyczytałem, że większość telefonów tam ma wbudowaną kartę sim, i może być z tym ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze jedno pytanie, bez internetu ani rusz w USA, zamierzam zabrać samrtfona, nokię n8, z tego co się zorientowałem powinna działać na tamtych częstotliwościach..

Czy można tam kupić samą kartę sim, i wykupić jakiś pakiet internetowy na niej..? Wyczytałem, że większość telefonów tam ma wbudowaną kartę sim, i może być z tym ciężko.

ja mam Straight Talk z Wall Mart'a - za 60$ miesiecznie masz nielimitowane rozmowy smsy i internet, wydaje mi sie, ze sa tez inne opcje, mozliwe ze tansze, gdzies na forum o tym bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie wyśle karty sim z http://www.walmart.com/ chociaż chciałbym przyjechać do USA i mieć internet.

Mój plan jest taki: znajdę oddział T-mobile, wejdę tam i powiem że chcę taką kartę sim : http://prepaid-phone...-Activation-Kit mój telefon jak widzę obsługuje 3G w USA więc jako tako hulać będzie :)

Mapa zasięgu T-mobile: http://www.t-mobile....verage/pcc.aspx

Trochę się w tym gubię ale powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...