Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ty w tytule miałeś podać swój referencyjny numer konta IEC :P

Zgadza sie Diverse- Wyraziłem sie dość niejasno - Miałem na mysli numer Transakcji bankowej - ktora widnieje na potwierdzeniu przelewu - jej nigdzie nie wprowadzamy.

Ja to rozumiem właśnie w ten sposób, że Payment Reference Number to ten WSAW.

- Payment purpose/Payment reference number: WSAW-PL-13-WHP-xxxxxx

5-cyfrowy numerek w zakładce My Messages to moim zdaniem numer wiadomości ;)

Zresztą Diverse dostał już od IEC potwierdzenie jego płatności, a jako Payment Reference Number wpisał właśnie WSAW.

- Inaczej być nie chce i nie może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dla tych co mają problem ze zrozumieniem:

- Name of account holder: (Ambasada Kanady)

- Name of financial institution: (Bank Handlowy w Warszawie S.A.)

- Account number of funds recipient: (NR konta ambasady)

- Amount paid: (kwota wpłaty)

- Date on which the payment was made: (data wpłaty)

- Reference number for the payment: (numer konta IEC Kompass!!!!!! 12-cyfr)

- Payment purpose/Payment reference number: WSAW-PL-13-WHP-XXXXXX

W email'u po założeniu konta otrzymaliście informacje odnośnie nadawanych numerów, m.in:

IEC Kompass account number: This is the number of your IEC Kompass account, which manages the first stage of your

application to participate in the International Experience Canada (IEC) initiative. This account number will be used as a reference number for your payment.

Co dla nieznających jezyka znaczy: Ten numer konta stosuje się jako liczbę odniesienia do płatności. !!!!!

Pozdrawiam, Mirosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak ten numer oni mogą uzyskać ze konta którego składaliśmy aplikację. Więc wielkiego znaczenia to nie ma a tą informacje co podałeś powinni dać w pdf a nie w jednej z pod stron. Co do wpłat z polskich banków i polskich potwierdzeń to oni już się postarają żeby wszystko sprawdzić dokładnie na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale ze względu na sporą część osób, mającą kłopot z uzupełnieniem potwierdzenia dokonania przelewu, chciałem w jasny sposób poinformować co należy dokładnie wpisać (w/w Wasze posty odnośnie opłaty za uczestnictwo, oraz wątpliwości mogły być trochę niezrozumiałe dla innych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Mirosław może mieć rację... Sam zastanawiałem się nad tymi numerami referencyjnymi zanim ostatecznie wysłałem potwierdzenie przelewu. Po głowie chodzi mi tylko jedno... Ambasada jasno określiła dane do przelewu (nie było wśród nich nr IEC Kompass). Dla mnie trochę to chaotyczne, że chcą potem z tego przelewu wysupłać właśnie TEN NUMER :/

Mimo wszystko jestem przekonany podobnie jak kolega Diverse, że nie będzie to rzutowało na odrzucenie wniosku. Z własnego doświadczenia wiem, że przy wypełnianiu wniosków wizowych do USA wielu ludzi różnie interpretuje pytania o tą czy inną informacje. Nie słyszałem, żeby kiedyś komuś robiono jakiś problem... Może sytuacja nieidentyczna ale biurokracja w ambasadach taka sama.

NIE MA SIĘ CZYM PRZEJMOWAĆ. Najwyżej weryfikacja potrwa dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałam wiadomość, że podałam błędną kwotę (wysłałam dobrą ale nad dołączaniem pliku potwierdzajacego przelew podaje sie kwote jaka sie wyslalo) i napisali mi zebym zalogowala sie na compass i zmienila to, jedak to wszystko mam juz zablokowane moge zmienic jedynie nr paszportu pytania pomocnicze itp. ale tego "oświadczenia" o wysłanej kwocie nie. plik z banku potwierdza przelew na 465zł wiec widocznie wpisałam złą kwotę w polu nad załączeniem pliku. Czy wie ktoś jak to zmienić?????????????

Wysłałam im oświadczenie z potwierdzeniem meilem ale nie wiem czy to wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...