Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie; skąd wzięliście numer konta ambasady- dostaliście go w mailu z instrukcją czy sami go wygooglowaliśći?

Wysłałem swój wniosek trochę za późno i dostałem tylko wiadomość Notification of receipt – Awaiting quota availability.

Nie wiem czy wysyłać przelew czy jest już za póżno?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moja koleżanka prawdopodobnie będziemy miały załatwioną jakąś pracę (mam nadzieję, że biurową) - liczę tutaj na pomoc mojej rodziny, którą mam na miejscu w Ottawie :)

a jeśli chodzi o fundusze, to mimo, że na początku możemy ile chcemy mieszkać u mojego wujostwa, to chcemy mieć te 2,5 tys. dolarów na wszelki wypadek, zresztą chcemy podróżować po Stanach, więc kasa się przyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem nikt nie otrzymał jeszcze potwierdzenia przejścia do II etapu? Nie wiem czy to kwestia polskiej ambasady czy czegoś innego, ale ludzie z innych krajów dowiedzieli się już ze przeszli dalej i gromadzą dokumenty do etapu II, nie mówiąc już o tym, że Niemcy dostali ponad 4 razy więcej miejsc na Working Holiday niż Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...