Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Macie kilka odpowiedzi z brytyjskich forów:

They check proof of funds at the border, when you arrive in Canada - dotyczy tych 2500 CAD

You pay £100 at the IEC stage then there is no charge for the second stage (CIC). - zapewne będzie trzeba wykonać tylko płatnośc potwierdzającą czyli grosze ale bardziej prawdopodobne że wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie kilka odpowiedzi z brytyjskich forów:

They check proof of funds at the border, when you arrive in Canada - dotyczy tych 2500 CAD

You pay £100 at the IEC stage then there is no charge for the second stage (CIC). - zapewne będzie trzeba wykonać tylko płatnośc potwierdzającą czyli grosze

z tej strony: http://www.cic.gc.ca/english/information/fees/fees.asp wynika, że opłata wynosi 150 dolarów - więc wydaje mi się, że to ta sama, którą uiszczaliśmy na początku procedury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie poza tym po wypełnieniu ankiety nawet pisze fee 0$ bo już wypełniałem testowo.

Z tym podpisem elektronicznym to jest trochę problem jeżeli o to chodzi bo są urządzenia do takich właśnie podpisów. (kolejny wydatek) A ogółem to chyba łatwiej było by wypełnić *.pdf > wydrukować > podpisać > zeskanować. Tylko ciekawe czy takie coś akceptują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam duży problem, nie mogę załadować formularza IMM1295 na koncie MyCic. Pojawia się błąd "Document is not a valid PDF file"

Z tego co widzię nie tylko ja mam z tym problem

http://www.canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/anybody-experienced-an-error-in-the-mycic-when-applying-the-pgwp-t128917.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ten błąd :P ale jestem sprytny i mam też rozwiązanie pobierz operę :) na chrome to nie działa

BTW. Co do 2 etapu ogółem czekałem na powiadomienie mailowe lecz zalogowałem z ciekawości patrze IEC Assessment Verified. Lecz nie otrzymałem żadnej wiadomości odnośnie 2 etapu ani powiadomienia mailowego :P Mój nr 170.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dostałem już potwierdzenie warunkowego przejścia do 2 etapu. BTW. Macie jakieś przykładowo wypełnione strony z dokumentami do CIC ?

Tutaj macie info na temat elektronicznego podpisu:

you dont need to buy / scan anything. upload the docs then when you are ready to submit, click continue and it will take you through the rest of the process...basically the digital signature is you typing in your name and clicking 'i agree' to a statement pretty much saying that all the info you have provided is true etc etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do IMM1295 Application Form. Widzę, ze jest tam kilka pytań dotyczących przyszłego pracodawcy (Details of Intended Work in Canada). Rozumiem, ze jest to standardowy formularz, który wypełniają również ludzie, którzy mają już zagwarantowana pracę (np. inne kategorie IEC) i to oni to wypełniają? Zamierzam zostawić te część pustą, ale chciałam się upewnić, czy na pewno dobrze myślę. Dajcie znać co Wy tam wpisaliście. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...