Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie które już zadała Elżbieta; który to jest ten work permit file number który mamy przenieść na Kompass?

Mam paszport biometryczny czyli tego Family Information Form IMM5707 w ogóle nie uploaduje czy mam upload puste?

i w tej głównej aplikacji IMM1295 Application wybieram type of work permit: IEC(working holiday) tylko że wtedy wymagają ode mnie uzupełnienia: job tittle i brief duties. Od Was też? Czy komuś udało się już to uploadować bez uzupełniania tego?

I ostatnie pytanie, jak nie mam za bardzo co wpisać w employment to co mam zrobić? Przecież nie muszę mieć doświadczenia, wystarczy skończyć szkołę. A też wymaga ode mnie przynajmniej jednej rubryki wypełnionej..

liczę na odpowiedź i życzę powodzenia z waszymi formularzami, mnie już moje denerwują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm nadal nie działa MyCIC. Ciekawe jak długo będą robić ten update chciałbym już zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Do 07listopad. Mi kiedyś powiedzieli, że jak są pola niedotyczące danego programu to można wpisywać n/a albo not applicable jak pole wymaga więcej znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze miałem się upewnić. Tam przy zakładaniu MyCIC pytają o to czy mam juz numer Client ID. Z informacji rozumiem, że aby go mieć musiałbym juz wcześniej składać aplikacje w MyCIC a tego nie robiłem. Zaznaczam więc że "no"? Chcę tylko wiedzieć czy dobrze rozumiem tą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valkyr napisz proszę jak zrobiłeś z podpisami na tych formach IMM. Tam pisali coś o elektronicznym podpisie? Drukowałeś, podpisałeś i zeskanowałeś podpisane czy jakoś inaczej to działa? Może wystarczy po wypełnieniu kliknąć validate? Z góry dzięki.

I ponowię jeszcze pytanie o Client ID? Otrzymujemy to po założeniu konta MyCIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadowałam wszystkie dokumenty oprócz IMM5707 i nie widzę przycisku, żeby przejść dalej.. Ktoś wie jak?

Aha, doczytałam, że trzeba załadować wszystkie dokumenty, czyli IMM5707 zostawić pustym ale załdadować tak?

Hmm, ale pustego IMM5707 nie da się załadować, a jak w PDF wpisuje n/a to nie mogę tego formularza nagrać na dysk, mam napisane, że tylko blank copy mogę nagrać. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valkyr napisz proszę jak zrobiłeś z podpisami na tych formach IMM. Tam pisali coś o elektronicznym podpisie? Drukowałeś, podpisałeś i zeskanowałeś podpisane czy jakoś inaczej to działa? Może wystarczy po wypełnieniu kliknąć validate? Z góry dzięki.

I ponowię jeszcze pytanie o Client ID? Otrzymujemy to po założeniu konta MyCIC?

ten plik wypełniłem i załączyłem w takim samym formacie. Nie dało rady załączyć skanu. Program automatycznie rozpoznaje właściwy format i skanu nie łyknie. Jak załączysz wszystkie dokumenty to na kolejnych stronach będzie podpis elektroniczny, czyli wklepać swoje imię i nazwisko. That's it.

"I ponowię jeszcze pytanie o Client ID? Otrzymujemy to po założeniu konta MyCIC?" tu nie miałem numeru, bo wcześniej nie zakładałem konta w CIC

Załadowałam wszystkie dokumenty oprócz IMM5707 i nie widzę przycisku, żeby przejść dalej.. Ktoś wie jak?

Aha, doczytałam, że trzeba załadować wszystkie dokumenty, czyli IMM5707 zostawić pustym ale załdadować tak?

Hmm, ale pustego IMM5707 nie da się załadować, a jak w PDF wpisuje n/a to nie mogę tego formularza nagrać na dysk, mam napisane, że tylko blank copy mogę nagrać. Ktoś pomoże?

Ja wypełniłem i załadowałem wszystko co się dało, nawet to ostatnie o rodzinie, mimo, że w większości się powtarza. Jak załączysz wszystkie dokumenty, to pojawi się przycisk next,continue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze miałem się upewnić. Tam przy zakładaniu MyCIC pytają o to czy mam juz numer Client ID. Z informacji rozumiem, że aby go mieć musiałbym juz wcześniej składać aplikacje w MyCIC a tego nie robiłem. Zaznaczam więc że "no"? Chcę tylko wiedzieć czy dobrze rozumiem tą informację.

If you have never applied before, you will not have a Client ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...