Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli chodzi o ten numer CIC, który później trzeba przenieść do IEC-Kompass

(When you initiate your work permit application with CIC, you will be assigned a work permit file number. Please submit this number to your IEC-Kompass account.)

To znalazłam info na jednym z forum i ktoś napisał coś takiego:

"Got a CIC number about 20 mins after submitting documents through CIC - you get it in a separate letter"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bana raczej nie dostałem z tego co wiem nie pomyliłem się przy logowaniu i logowałem się tam juz po terminie update. Swoją drogą info o tym updacie zniknęło chyba dopiero dzisiaj w nocy. Ale już próbowałem się zalogować i nadal nic.

- toya

- ankietę wypełniłem raz i mam jedno konto

Zobaczę dzisiaj w pracy na kompie czy da radę się zalogować chociaż nie wiem co by to mogło zmienić no ale mogę spróbować. Naprawdę nikt poza nami nie miał takiego problemu i wszystkim MyCIC normalnie działa?

Napiszcie jakiej przeglądarki używacie? Mi się pomysły skończyły :-)

Rozwiązałem jak to gówno ominąć co nie zmienia faktu że raczej trzeba te dane wypisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jestet rozwiązany jest to tylko obejście do następnego punktu czyli 4 pytań bezpieczeństwa lecz potem nadal nie można wklepać tych danych

Sposób: jak będziesz już w miejscu gdzie trzeba wypełnić te dane porpostu wklejasz w okno przeglądarki https://onlineservices-servicesenligne.cic.gc.ca/mycic/establishSecurityQuestions i omijasz ten etap zawsze można do niego wrócić lecz myślę że żeby applikować to i tak lepiej mieć te dane wypełnione bo potem jeszcze napiszą o niepełnych itp. Do tamtego formularza możesz wrócić po zalogowaniu wklejając https://onlineservices-servicesenligne.cic.gc.ca/mycic/unknown/enroll .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak to faktycznie tylko obejście ale zawsze coś. Szkoda, że jeszcze mi nic nie odpisali na mojego maila w tej sprawie. Generalni to raczej nie jest wina kompów czy ich konfiguracji czy nawet dostawców internetu więc co? nie podobają im się nasze dane? kompletnie tego nie ogarniam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Safari też nie działa no ja pierdziele. Nie wiem może nasze paszporty już wywalili na czarną listę :D W pracy przecież z innego internetu próbowałeś.. Coś jest nie tak. Chyba jutro będę musiał do kafejki gdzieś pojechać i to tam spróbować bo mnie szlak weźmie btw. po kilku godzinach znów będzie ci się tylko pojawiać droga do tego formularza tylko jak klikniesz no to wywala cie do strony głównej. Powalone to jakieś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...