Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kolejne pytanie, czy koniecznie trzeba drukowac podpisac i skanowac, zeby zalaczyc formularz? w instrukcji jest napisane, ze jak sie wypelnia online to nie trzeba, wiec zrobile VALIDATE ktrore bylo pomyslne i zapisalem na dysku zeby zalaczyc, niestety kiedy wybieram plik z dysku i klikam next wyskakuje mi wiadomosc:

Your answer is incomplete. Provide the necessary information below to continue.


  • Your document contains invalid entries. Please review your document and retry.

ktos wie o co chodzi i jak to zalaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im do CIC zapytanie co jest. Ale znając ich to odpowiedź dostanę za jakiś miesiąc więc nie ma co na to liczyć. Udało Ci się zerknąć jak to na lapku idzie?

Mam do ciebie kilka pytań:

- dostałeś bana u nich na 1 dzień za błędne logowanie? (w godzinach update na stronie bodajże nie dało się zalogować)

- z jakiej sieci masz internet?

- wypełniałeś ankietę kilka razy i zakładałeś kilka kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie kilka pytań:

- dostałeś bana u nich na 1 dzień za błędne logowanie? (w godzinach update na stronie bodajże nie dało się zalogować)

- z jakiej sieci masz internet?

- wypełniałeś ankietę kilka razy i zakładałeś kilka kont?

- bana raczej nie dostałem z tego co wiem nie pomyliłem się przy logowaniu i logowałem się tam juz po terminie update. Swoją drogą info o tym updacie zniknęło chyba dopiero dzisiaj w nocy. Ale już próbowałem się zalogować i nadal nic.

- toya

- ankietę wypełniłem raz i mam jedno konto

Zobaczę dzisiaj w pracy na kompie czy da radę się zalogować chociaż nie wiem co by to mogło zmienić no ale mogę spróbować. Naprawdę nikt poza nami nie miał takiego problemu i wszystkim MyCIC normalnie działa?

Napiszcie jakiej przeglądarki używacie? Mi się pomysły skończyły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie, czy koniecznie trzeba drukowac podpisac i skanowac, zeby zalaczyc formularz? w instrukcji jest napisane, ze jak sie wypelnia online to nie trzeba, wiec zrobile VALIDATE ktrore bylo pomyslne i zapisalem na dysku zeby zalaczyc, niestety kiedy wybieram plik z dysku i klikam next wyskakuje mi wiadomosc:

Your answer is incomplete. Provide the necessary information below to continue.

  • Your document contains invalid entries. Please review your document and retry.

ktos wie o co chodzi i jak to zalaczyc?

Z tego co wiem UCI jest nadawane po pierwszej aplikacji więc jeżeli wcześniej nie aplikowałeś w CIC to nie masz tego numeru i to pole powinno pozostać puste albo wpisz tam n/a lub not applicable w polach które pozostawiasz puste żeby nie krzyczał, że czegoś nie wypełniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdyby ktoś oprócz nas to miał to już by płakali na forum. Ja brytyjskie fora przeszukałem całe w poszukiwaniu tego errora i nic nie znalazłem :P Również pisałem wiele razy i 0 solucji. Coś musi być między naszymi PC/IP spokrewnionego. Odezwij się jak sprawdzisz w pracy. Tylko najlepiej radzę zrobić tam nowe konto bo potem jak się na swoje zalogujesz to jest problem z ciasteczkami i może to przez niego nie można nic zrobić to działa jak wirus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie po dokonaniu zapłaty jakieś 3 dni temu dostałem taką wiadomość na iec Kompas:

This letter is to inform you that the International Experience Canada (IEC) unit in Warsaw, Poland, has verified the proof of payment that was submitted for your application (WSAW-PL-*****) to participate in the IEC initiative.

Please note that the application process for the IEC initiative involves two stages. Both stages must be successfully completed before you travel to Canada and begin your participation:

Stage 1: IEC Initiative Assessment (administered by Foreign Affairs and International Trade Canada): To determine whether you meet the program eligibility criteria, and

Stage 2: Immigration Assessment (administered by Citizenship and Immigration Canada (CIC)): To determine your eligibility for a work permit and admissibility to Canada.

If you meet the program eligibility criteria (i.e. you are successful in Stage 1 of the application process), you will receive an IEC Conditional Acceptance Letter in your IEC-Kompass account. The IEC Conditional Acceptance Letter will include information on Stage 2 of the application process.

If you do not meet the program eligibility criteria, you will receive a letter explaining the reasons for refusal and whether you are eligible to receive a refund of the IEC Program Participation Fee.

You will receive a decision for Stage 1 via your IEC-Kompass account. Therefore, we recommend that you regularly check for new messages under “My Messages” in your IEC-Kompass account.

Jak długo od otrzymania takiej wiadomości czekaliście na IEC Conditional Acceptance Letter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...