Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no własnie mi też i nie przyjął mi checklist code napisał ze jest nieprawidłowy a zrobiłem ctr c ctr v więc nie mogłem się pomylić. No nic chwilowo się wszystko zwiesiło i nie mogę się nawet znów zalogowac :-) ale przynajmniej do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jestem ciekaw czy inni też bez spacji wpisywali :P Bo tam nigdzie raczej nie pisało tego. Dzięki bardzo, w sumie ten paszport to by była ostatnia rzecz jaka mi do głowy by wpadła. Ciekaw jestem czy jeszcze będą jakieś problemy na naszej drodze związane z uploadem etc.

BTW. Nie wiem czy skanować te zdjęcie z paszportu czy jutro iść do fotografa po elektroniczną kopie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paszport starszy niż 6 miesięcy a oni fotke chcą z ostatnich 6 więc i tak musiałem zrobić nową bo potem zobaczą, że mam to samo w paszporcie i jeszcze się będą czepiać. Ja narazie jeszcze za daleko nie zaszedłem z aplikacją bo mi się tak wiesza i długo ładuje, że właściwie niczego nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz jest problem kiedy dodaję pliki przy niektórych wyskakuje mi taka wiadomość. Miał ktoś podobny problem. Wyskoczyły przy załączaniu PDFa oraz jednego z JPG ale innego jpg mogłem dodać bez problemu.

Nieprawidłowa brama!

Serwer otrzymał nieprawidłową odpowiedź od kolejnego serwera.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z
.

Error 502

onlineservices-servicesenligne.cic.gc.ca

Tue Feb 26 14:13:57 2013

Apache

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...