Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam numer 440 i dostałam Verifide. Ale teraz nie można się zalogowac na IEC Kompass wogóle..

Due to the popularity of the program and high volume of traffic, the Kompass IEC application is currently offline undergoing essential maintenance. We are working to get Kompass back online as quickly as possible. Thank you for your interest in International Experience Canada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do formy 5707 te informacje o rodzinie. Udało mi się ściągnąć jakąś wersję która można wypełnić i zapisać na dysku w pdf a nie trzeba drukować. Wiecie może czy tego też dotyczy ten podpis elektroniczy czy mimo wszystko muszę to drukować podpisywać i skanować? wiem że pozostałe formularze wystarczy załaczyć bez podpisu i potem podpisać elektronicznie ale co z 5707?

I jeszcze jedno czy trzeba załączać te dodatkowe dokumenty "letter of explanation i to schedule 1? czy to jest dobrowolne jak ktoś ma coś do dodania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic drukować i podpisywać. Jak już zgromadzisz wszystkie dokumenty i będziesz chciał je wysłać, pojawi się pole gdzie trzeba będzie potwierdzić, że wszystkie dane, które podaliśmy są zgodne z prawdą, potem trzeba będzie wpisać swoje imię i nazwisko i to będzie ten elektroniczny podpis. Te dodatkowe dokumenty są opcjonalne, więc nie trzeba ich wysyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dzisiaj wiadomość od IEC, ja wysłałam im tylko tłumaczenie zaświadczenia o niekaralności, a oni potrzebują tez oryginał i chcą też dowód że mam C$2,500 i wytyczne co do tego wyglądają tak:

You must prove that you can support yourself and the family members accompanying you while you are in Canada by providing as many of the following documents:


  • your bank statements for the past four months

  • a bank draft in convertible currency

  • pay stubs

  • an employment letter

  • proof of assets or business

  • proof of payment of tuition and accommodation fees

  • tax reports, declarations or statements

  • proof of a student/education loan from a financial institution

  • a letter from the person or institution providing you with money

  • proof of funding paid from within Canada, if you have a scholarship or are in a Canadian-funded educational program

  • proof of a Canadian bank account in your name if money has been transferred to Canada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten UCI to nie jest czasem kod osoby, która przechodziła jakieś badania np. starajac sie o pozwoleni na prace, do której potrzebne są badania. Podczas badan zostaje nadany nr. identyfikacyjny. Ale nie jestem pewna czy to to. A jeszcze jest jakiś nr. po odpowiedzi na pytania gdzie pisze, żeby wydrukować albo zapamietać stronę był podany nr., który po przetłumaczeniu brzmi "osobisty kod kontrolny"... Lepiej sobie go zapisać w razie czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wytyczne to jtoś może miesiac temu dostał jakieś pieniądze i chce jechać a nie ma sprzed 4 miesiecy takiej kwoty na koncie, albo trzymał w domu więc to troche bez sensu w tym momemcie mam i chce jechac i nie powinno być problemu! A jeśli chodzi o list to może ktoś napisać ze dal mi pieniadzei po sprawie? Na to wygląda... I mam nadzieje, że trzeba spełnić jeden z tych punktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Your bank statements for the past four months > po prostu potrzebują twojego wyciągu z ostatnich 4 miesięcy.Teraz jest akurat koniec miesiąca można wpłacić po prostu ostatnią kwotę wiadomo że nie całe 8 tysięcy ale jak komuś 3 brakują a przez te 3 ostatnie miechy miał te 3-5tyś. to raczej o nic nie mają się przyczepić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...