Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

niby 17 lutego minęło 6 miesięcy ale nie wiem jaką tam mają tolerancję. Ja robiłem fotke w grudniu na wszelki wypadek. Wydatek nie jest aż tak duży a przynajmniej masz pewność, że będzie ok.

Jeszcze się zastanawiam bo jest tylko jedno miejsce na police certificate? Czy mam połączyć ze sobą oryginał i tłumaczenie KRK w jeden plik? Czy wystarczy załączyć tylko jedno z nich?

I odnośnie IMM5645 co zaznaczaliście na górze strony visitor czy worker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba datę bo to jest potwierdzenie właśnie, że cię nie dotyczy

Jeszcze w kwestii IMM5707. Wypełniam ale nie mogę zapisywać wypełnionego więc jak mam to zamieścić?

nie da sie zapisac, musisz wydrukowac, podpisac, zeskanowac i zalaczyc, troche zabawy,ale dziala

pozdro!

mam pytanie, poza podstawowymi dokumentami mam jeszcze Optional Documents, ze tego co ktos wczesniej pisal niby optional, ale bez tego sie nie przejdzie dalej,

1 to letter of explanation ok, cos tam napisze

2 natomiast to Schedule 1

"Provide a Schedule 1 declaration. A Schedule 1 declaration is a CIC form with questions about your personal history. You will be asked to list information such as any affiliations with organizations and any military or government service."

problem w tym, ze tu nie ma zadnej deklaracji, jest tylko opcja zeby zalaczyc plik tylko skad to wziac? mial ktos cos podobnego?

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem coś takiego http://www.canada-ua.com/ank/schedule%201_background_declaration.pdf jako ta deklaracja. tylko że już te wszystkie informacje podawałem w 100 różnych miejscach podczas całego tego procesu. Nie rozumiem po co chcą żeby mi po kilka razy to samo pisać. Chyba, że ten pdf to nie jest to o co chodzi.

W tym letter of explanation to rozumiem, że mogę np napisać, że na IMM1295 nie mieścili mi się pracodawcy więc pełny wykaz jest w CV itp? Bo nie wiem za bardzo co mam wyjaśniać :-) a jak zrozumiałem z postów to trzeba załączyć żeby iść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...