Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze nie mam potwierdzenia ale juz sobie obceniam ten questionare w CIC i mam pytanie.

Co zanznaczacie w docelowej prowincji? Przecież ja jeszcze nie wiem gdzie dokładnie w Kanadzie wyląduję? Nie będę potem już zobligowany do przekraczania granicy właśnie w tej prowincji?

Czy ktoś już założył to konto w CIC. Możecie napisać co tam dalej jest potrzebne i generalnie jak to wygląda? Może inni będą mogli się dzieki temu lepiej przygotować. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie wiem co znaczy i jak odpowiedzieć na pytanie:

2. Are you a dependent of a person who is or will be working in Canada - and you're of working age?:

Nie wiem dokładnie ale bym to przetłumaczył tak: Czy mimo bycia w wieku produkcyjnym będziesz na utrzymaniu osoby która pracuję lub będzie pracować na terenie Kanady.

Ale lepiej to jeszcze potwierdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi: czy jesteś osobą zależną (finansowo) od osoby, która pracuje, lub będzie pracowała w Kanadzie - i jednocześnie jesteś w wieku produkcyjnym?

Jeśli chcą odpowiedzi Yes albo No, to patrzysz na oba warunki postawione w pytaniu - po pierwsze czy jesteś na czyimś utrzymaniu i czy Twój wiek zezwala na pracę, jeśli pierwsza z tych odpowiedzi to "nie", to zaznaczasz No i tyle. Typowe pytanie warunkowe na zasadzie: jeśli Twoja odpowiedź to tak, to odpowiedz na drugie pytanie, jeśli nie, to olewasz drugie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam obecnie takie statusy i oczywiście reszta od góry do dołu Locked czyli teraz przychodzi tylko cierpliwie czekać ?

Application Status

Submitted

Participation Fees and Proof of Payment

Verified

IEC Assessment

Pending

Immigration Assessment

Pending

Final Decision

Pending

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...