Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Toronto (okolo 5.8milionow) ma prawie 3 razy wiecej ludnosci niz Vancouver (licze tez przedmiescia), wieksza polonia w Toronto. Vancouver za to prawie nie ma zimy (wacha sie okolo 1-5 stopni), Vancouver jest ogolnie ladniejsze, przy gorach, a obydwa miasta maja ogromna ludnosc imigrantow. Są miejsca w Toronto, ze czujesz sie jakbys byl w Indiach. Moim zdaniem w Toronto byloby latwiej. A o prace, to najbardziej latwiej i wieksza kasa w prowincji Alberta, miasta Calgary, Edmonton.

Łapcie wypowiedź znajomego mieszkającego kilkanaście lat w Kanadzie. Może wam się coś nasunie.

Moim zdaniem Vancouver jest piękne ale wiadomo zależy po co człowiek tam jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy ktoś może dostał taka wiadomość?

We have received your application to participate the International Experience Canada initiative. We have found that you have entered the wrong amount in with regards to the IEC participation fee payment details, please login to your IEC Kompass account and correct /edit the amount to the correct amount. Once you have done this we will be able to continue to process your application.

International Experience Canada.

z tego co wyczytalam, podałam złą kwotę w "oświadczeniu" (ale wysłałam dobrą). tyle, że jak to wpisałam i zalaczylam plik to mi zablokowało

Proof of payment Locked Lock.png

A z tego co piszą mam zmienic to w punkcie nad nr. "1" ale nie moge juz tego zmienić. I co teraz?

Napisałam do nich ale nikt nie odpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problem ze zrozumieniem:

- Name of account holder: (Ambasada Kanady)

- Name of financial institution: (Bank Handlowy w Warszawie S.A.)

- Account number of funds recipient: (NR konta ambasady)

- Amount paid: (kwota wpłaty)

- Date on which the payment was made: (data wpłaty)

- Reference number for the payment: (numer konta IEC Kompass!!!!!! 12-cyfr)

- Payment purpose/Payment reference number: WSAW-PL-13-WHP-XXXXXX

W email'u po założeniu konta otrzymaliście informacje odnośnie nadawanych numerów, m.in:

IEC Kompass account number: This is the number of your IEC Kompass account, which manages the first stage of your

application to participate in the International Experience Canada (IEC) initiative. This account number will be used as a reference number for your payment.

Co dla nieznających jezyka znaczy: Ten numer konta stosuje się jako liczbę odniesienia do płatności. !!!!!

Pozdrawiam, Mirosław

Mam pytanie właśnie chce zrobić przelew i się zastanawiam gdzie mogę w potwierdzeniu umieścić Reference number for the payment: (numer konta IEC Kompass!!!!!! 12-cyfr)

- Payment purpose/Payment reference number: WSAW-PL-13-WHP-XXXXXX

bo nie bardzo wiem gdzie i jak to zamieścić przy przelewie by było na potwierdzeniu. I kolejne moje pytanie co wpisujemy w rubryce: Name of the person who paid on behalf of the IEC Applicant, if applicable to uzupełniamy tylko wtedy gdy płacimy z cudzego konta czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to uzupełniamy tylko wtedy gdy płacimy z cudzego konta czy jak ?

tak, z cudzego konta, np. jesli placi za ciebie czlonek rodziny lub opiekun.

co do Reference number: ja wpisalem w tytule przelewu tylko swoj numer WTN i przeszlo.

przeslalem im potwierdzenie przelewu 19. lutego rano, a odpowiedz o zatwierdzeniu platnosci dostalem 21. lutego po poludniu.

Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą... Myśleliście już o miejscu docelowym w Kanadzie? Prowincja lub miasto?

Ja najchetniej zalogowalbym sie w Albercie na poczatek - z tego co czytalem na kanadyjskich stronach, tam sa najwyzsze zarobki i niskie bezrobocie (a przy tym prowincja bardzo ladna, a Edmonton i Calgary wydaja sie bardzo ciekawymi miastami). Dla mnie wazne jest tez to, ze znalazlem tam duzo ofert pracy w branzy, ktora mnie interesuje.

Pozniej chcialbym ruszyc na wycieczke po wszystkich prowincjach + ewentualnie USA od east coast do west coast, jesli starczy floty ; ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...