Skocz do zawartości

Request For Evidence


akostka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

No i dostalismy również prośbe o dostarczenie dowodów....tylko że takowych niestety nie posiadamy. W liście napisali aby dostarczyć zdjęcia datowane (na filmie LOL) oczywiście nie mam oraz stempelki z Polski z paszportu on tego równiez nie posiada jedynie w Holandii mu podbijali. Tak czy siak, postanowiłam udowodnić granice czasowe na podstawie tła na zdjęciach. Ponieważ w 2012 był wyjatkowa iluminacja na Placu Zamkowym i odbywaa się ona jedynie w okresie świąt Bożonarodzeniowych, chcę dostarczyć artukuły mówiące o tym screeny i linki orginalne na strony datowane. Myślicie że to przejdzie? Nie przeszły wyciągi z karty że płacił w restauracji itd ale jest równiez na zdjęciu z moimi znajomymi którzy wtedy byli w Warszawie tzn mieszkali mają imienne bilety ze zdjęciem na ten okres i niegdzie indziej nie byli wiec moze to cos da? chociaz to dużo kombinowania...ale może ktos ma inne pomysły? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O5.02.2013 dali znac ze przyjeli. Ale własnie dalismy zdjęcia ale oni sie czepili ze nie ma na nich dat....bede robiła sceeny z Facebooka....nie wiem generalnie wszystkie dowody można podważyć nie? Ale zapchamy ich teraz na maxa...prostumi nie skomplikowanymi szeroko opisanymi dowodami. Dla nas to dowody przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O5.02.2013 dali znac ze przyjeli. Ale własnie dalismy zdjęcia ale oni sie czepili ze nie ma na nich dat....bede robiła sceeny z Facebooka....nie wiem generalnie wszystkie dowody można podważyć nie? Ale zapchamy ich teraz na maxa...prostumi nie skomplikowanymi szeroko opisanymi dowodami. Dla nas to dowody przynajmniej.

Kasia ja miala to samo. wiec tak:

kazde spotkanie opisz dokladnie od kiedy do kiedy i podeprzyj dowodami - wyciag z banku z oplata za bilet, mail (przewaznie linie lotnicze przesylaja) z potwierdzeniem zakupu biletu, pieczatki z paszportu - nawet nie te z pl (tylko opisz dlaczego nie ma - moj narzeczony mial dokladnie tak samo); do tego zdjecia sceerny z fb, wyciagi z bankow jesli placil karta - moga byc rowniez Twoje jesli bedziesz miala z tego samego dnia i tego samego miasta. i najlepiej jesli opiszecie tak kazde spotkanie. my wyslalismy nawet fakture ktora wystawiona byla na nazwisko narzeczonego ale na moj adres, zaproszenie na wesele kolezanki wraz ze zdjeciem z panstwem mlodym. jednym slowem WSZYSTKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tez jest z Cal :) No właśnie tak zorbiliśmy tzn bilety maile, rachunki wyciągi z kont ale widocznie on to zbyt chaotycznie porobił...to typowy facet >.> dzisiaj musze to wszystko sama opanowac...jeden pozytyw to to że sprawa ruszyła :) nawet jak dwa miechy dodatkowo to juz niedługo Noa 2 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne 2 miechy ;) my dostalismy rfe 27 kwietnia, kilka dnia zajelo skompletowanie dokumentow, a pozniej juz wszystko bardzo szybko - pierwszy mozliwy teramin na jaki moglam sie umawiac do konsula to 6 maj :D rfe to dobry znak, ze w koncu zajeli sie sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakiś generalny urzędowy czas oczekiwania na odpowiedz urzędników po dostarczeniu dodatkowych dowodów??? czy to wszystko zależy od urzędnika, pytam bo na VJ znalazłam kogos kto sprawe załatwia od grudnia >.< cytuje " No my fiancé received the RFE hard copy in December its been with the Vermont Centre since February, yes they have received it as my fiancé has spoken to them they told him back in March it could take up to 90 days for a decision. I don't know where you got 2 months from its entirely up to them how long it takes for them to do it"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...