Skocz do zawartości

Request For Evidence


akostka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z jednej strony prawo, z drugiej emocje - które doskonale rozumiem, bo sama łapałam depresję nie raz i nie dwa. Prawo jest w tym przypadku bezduszne, ale wiadomo z czego to wynika - zbyt dużo ludzi stara się je ominąć i tak naprawdę my, legalni, też płacimy w pewien sposób za grzechy nielegalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akostka chyba nasz teczki lezaly kolo siebie bo tez trzy dni temu wskoczylismy z RFE na RFE response reviewe i tez napisali ze maja 60 dni na podjecie decyzji a mnie w tym momemncie zlapala ciezka depresja bo nie widzielismy sie 11 miesiecy...

Ale moge dodac na pocieszenie,ze na powyzszym statusie bylismy jeden dzien a potem wskoczylismy na Post Decision Activity- nasze RFE bylo takie samo jak wasze- tez dowody na spotkanie- wiec trzymam mocno kciumki zebyscie szybko dostali NOA2

Do Nigella- ogromnie was podziwiam za to ze wytrzymaliscie dwa lata:)Jak widac USCIS tylko dobrze wplywa na trwalosc zwiazku- powinnismy im byc wdzieczni za te papierologie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerise nomade - teraz, jak o tym piszę, to wydaje mi się, że to było takie proste... dla zakochanych nic trudnego... a prawda jest taka, że były momenty, gdy miałam wszystkiego dość, ile nerwów, ile wylanych łez... i najgorsza ciągła niewiadoma - ile to jeszcze potrwa? Także doskonale Was rozumiem, powiem tylko tyle, że na końcu tej drogi czeka nagroda - i to jaka! - więc starajcie się nie myśleć o tym, co jest teraz, tylko skupcie się w miarę możliwości na celu - a ten cel prędzej czy później nadejdzie - my akurat dzisiaj obchodzimy "półrocznicę" ślubu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale to są jakieś bzdury! Jakim prawem USCIS może zabronić mi spotkania się z narzeczonym, skoro tak bardzo kładzie nacisk na udowadnianie naszych spotkań!? Mój narzeczony jest wojskowym i nie może wyjechać obecnie ze Stanów, aby się ze mną spotkać. Wszystko to jest absurdalne! Podziwiam Cię szczerze Nigella, że wytrzymałaś 2 lata, ale ja na pewno znajdę sposób, abyśmy jak najszybciej się zobaczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...