Skocz do zawartości

Request For Evidence


akostka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powaznie tyle petycji zalanych zostalo? gdzie mozna o tym przeczytac? teraz to sie chyba zaczne powaznie martwic :(

Ktos z vj skontaktowal sie ze swoim kongresmenem, ten zadzwonil do csc i uzyskal taka informacje. Spokojnie dziewczyny, bedzie dobrze, nawet jesli zalalo im papiery to chyba nie sa idioci, na pewno maja to w komputerach. Ja mysle, ze glowne spowolnienie jest przez DACA. Ostatni update na uscis.gov to 7,5 miesiaca processing time w Cali na dzien 28.02, na dzien 30 stycznia bylo 10,2 miesiaca, wiec juz jest poprawa. Jeszcze troche i sie dokopia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey czy ktos moglby podrzucic ,mi jakis link z tymi przykladowymi listami do Senatora? szukalam na vj i niestety mi sie nie udalo, a moj narzeczony jest niestety zbyt leniwy i sama musze wiekszosc robic. bylabym bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey czy ktos moglby podrzucic ,mi jakis link z tymi przykladowymi listami do Senatora? szukalam na vj i niestety mi sie nie udalo, a moj narzeczony jest niestety zbyt leniwy i sama musze wiekszosc robic. bylabym bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc :)

Wysłałam Ci w wiadomości prywatnej tekst listu. Oczywiście trzeba tam trochę pozmieniać, ale przynajmniej będziecie mieli jakiś wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurka, mam rowniez prosbe do Ciebie o podeslanie takiego przykladu listu, jesli to nie problem, bede bardzo wdzieczna:)

Nie ma sprawy. Podkreślam jednak, że jest to list napisany przez kogoś i nosi znamiona jego osobistej sytuacji. Te należy usunąć. Można go okroić, można wyjąć kilka zgrabnych zdań dla własnego użytku. Mój narzeczony z tego nie skorzystał. W swoich słowach napisał pewnie z pięć zdań, a nie całą rozprawkę. To tak k'woli małego wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...