Skocz do zawartości

Badania Do Cr1


roger32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy, ale mam nadzieje, ze dobrze trafilem :) Mam pytanie dotyczace badan lekarskich, szczepien itd... Wyczytalem, ze potrzebne beda m.in na kile ... Czy oprocz badan na rozne choroby beda tez robione badania na obecnosc narkotykow?

Za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty mi odpowiesz tak samo jak Ci zadam pytanie a nie bedziesz wiedziec dokladnie?

czasami jak sie nie wie dokladnie to sie nie pisze .bo potem mozesz miec pretensje lub tez powiedziec ze wprowadzamy kogos w blad a tego bys chyba nie chcial prawda?

fakt mozemy pisac ze wydaje mi sie lub tez cos tam slyszalem ..Takie cos Cie interesuje?

od kiedy pamietam takiego pytania na forum nie bylo,i nikt tez nie pisal ze jemu cos wyszlo ze cos mial z narkotykami wspolnego.

Mozesz zadzwonic i zadac pytanie w danym pkt gdzie sa robione badania medyczne co sie tak naprawde sprawdza .

za to duzooo bylo pytan i odpowiedzi jak lecieli ludzie na work i travel i mieli badania takie szczegolowe w nie ktorych pracach bedac juz na terenie USA ..I nie ktorzy musieli rezygnowac z danej posady .wiec wez takie cos pod uwage .

ps ..tak po to jest forum ,ale na nie ktore pytania sa szybsze odpowiedzi a na inne juz nie ..to jest specyfika forow ,prawie kazdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... Dziekuje za odpowiedzi.

Mialbym jeszcze jedno pytanie, ale to juz nie chodzi o badania.

Czy jesli nie ma ktos legalnego wjazdu do USA lecz wylecial z niego legalnie a nastepnie stara sie o Cr1... to czy konsul o wszystkim wie? Niestety kazdy popelnia bledy, jestem tego swiadomy. Ale chcialbym tylko porady a nie byc zmieszany z blotem takze prosze o wyrozumialosc.

Niedlugo ide na interview i troche sie obawiam. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sa tez szanse, ze wszystko sie uda??? Jest to dla mnie bardzo wazne...

Wlasnie nie wiem co z badaniami. Interview mam 26 wrzesnia. Chcialem do nich zadzwonic i zapytac czy oni mi przysla jakies skierowanie na te badania czy po prostu mam sam sie zarejestrowac u lekarza w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bardzo niewielkie - ale co jest dla Ciebie wazne ? Wszystko wyjdzie na interview - jezeli w dokumentach nie podales ze byles nielegalnie to i tak popelniles oszustwo - dostaniesz dozywotniego bana lub - jezeli jakims cudem teraz przejdzie - to w przyszlosci w kazdym momencie beda mogli Cie deportowac jak to wyjdzie - nawet jak bedziesz obywatelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest dla mnie to, zeby byc z moja zona, to chyba normalne....

Poza tym nigdy wizy nie mialem przyznanej takze uwazam ze moje szanse sa raczej wieksze niz niewielkie. Przynajmniej mam taka nadzieje.A na interview niestety bede musial sklamac, nie mam wyjscia.

A co z tymi badaniami kzielu? Mam do nich sam zadzwonic czy czekac na jakies skierowanie?

Bede wdzieczny za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...