Skocz do zawartości

Lot Do Polski Bez Gc


roman33

Rekomendowane odpowiedzi

witam:) mieszkam w usa i mam zielona karte, ktora siostra przypadkowo wziela mi do PL. kupilem bilet do polski za mniej wiecej tydzien. i tu mam pytanie, czy moge miec problemy na lotnisku tutaj? ze lece bez waznej wizy czy gc. na powrot bede ja mial ale czy teraz nic mi nie wbija w paszport ze nie mam przy sobie zielonej karty. pierwszy raz lecialem do polski bez gc ale mialem jeszcze wazna wize ( ta na pol roku). dzwonilem do LOTu ale nic nie wiedza. dzieki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sprawdza sie paszport aby czy jest wazny i Ci sie zgadzaja dane z biletem i paszportem :)

ale jak bedziesz wracac wtedy musisz miec GC :)

chyba ze bedziesz miec szczescie i trafisz na kontrole imigracyjna na lotnisku lub tez przed ,wtedy lepiej abys mial GC w reku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak jeździłem do Polski na GC to na lotnisku w NY ( w drodze do Polski) pytali czy mam GC czy Amerykański paszport.Wtedy dawałem GC pani przy odprawie bagażowej ale nie pamiętam czy ta karta była np ."skanowana" . Trudno powiedzieć.Ważne jest aby wylot z USA był odnotowany ,żeby później przy powrocie nie było problemów i nie trzeba było udowadniać ,że w Polsce było się dwa tygodnie a nie dwa lata, a pieczątki w paszporcie nie będzie.

Z całą pewnością bez GC z USA wylecisz a co potem przy powrocie (czy wyjazd z USA będzie odnotowany) ? Nie wiem.

Ja wybrałbym opcję którą podałem w pierwszym wpisie.Jaki to problem skoro UPS dostarcza w dwa dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...