Skocz do zawartości

Zmiany W Umawianiu Się Na Rozmowę Z Konsulem I Opłatach Wizowych


Caroll&!#

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

dołączę się do powyższej porady :)

Moja rozmowa trwala moze z 8 minut, pytania typu jak sie poznalismy, czy bylam w Stanach, czy poznalam rodzine narzeczonego, czy mam pomysl na to co chce robić zawpdpwp.

Odpowiadalam szczerze, zero stresu, zero podchwytliwych pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam takie pytanie wypełniając formularz ds-160 który numer sprawy się wpisuje ten z Warszawy czy USA

Chodzi mi o rubrykę dotyczącą; informacje dotyczące podróży, tam gdzie się wpisuje cel podróży do USA czyli K-1

A do mnie przyszedł tylko jeden pakiet w którym pisze żeby wypełnić formularz ds-160, dokonać wpłaty i umówić się na rozmowę. Nic nie pisze o jakimś formularzu ds-230.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamietam to jest to numer z USA, czyli np. WAC. Tam powinno byc wyjaśnienie do tego.

JA formularz ds-230 part I wraz z IV-F05 wysyłałam e-mailem do ambasady przed otrzymaniem jakichkolwiek pakietów o gotowości do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.state.gov/documents/organization/81807.pdf

Ale mysle, ze skoro juz mozesz umwaiać sie na rozmowę to nie musisz go wypełniac. Powinieneś wypełnic go wczesniej i wysłac meilem do ambasady a wtedy ambasada by ci odpisała, ze twoja sprawa jest gotowa. Napisałeś do nich wczesniej e-maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem. Dostałem kopertę z zawartością 3 dokumentów jeden po polsku, informacja o przemocy w rodzinie i prawach imigrantów ; drugi to kopia formularza I-129f a trzeci to po angielsku. Ale na badania podawałem ten numer z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... czyli to może jest juz niepotrzebne to wysyłanie e-maila z dokumentami przed rozmową. Skoro dostałeś te dokumenty, to możesz umawiać się juz na rozmowę.

Wiem, tez miałam ta wątpliwość. Powinien byc numer z USCIS. Tam jest wyjaśnienie obok. Musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok pisze ale jakoś mam wątpliwości.

Your application receipt/petition number was given to you by the Department of Homeland Security’s United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) after you filed your petition application at a USCIS Service Center. The application receipt/petition number is 13 characters long and the first three characters are letters

Ale na badania to z Warszawy ma być ten numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czyli to ma być ten numer pierwszy. Ale na badania podajesz numer WRW, który dostałeś od NVC :)

Nie wiem czy ktos przede mną wypełniał DS-160, moze sie jeszcze wypowie, ale myslę, że tak powinno być ok. Całkiem niedawno wypełniałam ten formularz i tak własnie zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...