Skocz do zawartości

Zmiany W Umawianiu Się Na Rozmowę Z Konsulem I Opłatach Wizowych


Caroll&!#

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie musze się logować ale na tej stronie wiedziała bym czy z papierami co im wysłałam wsio okej, nie mam pojęcia mogłam byka strzelić w nazwisku zamienić literki albo dodać "x" bo czasami tak mi się zdarza. Generalnie nie muszę się tam logować mam numer spisany i wiem że odbiór dokumentów na ulicy Wirażowej 35 , datę i czas spotkania więc nie muszę.....no nic będę dzwonić i pytać czy wsio okej z moimi formularzami jest :) Pozdrawiam buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Zmieniły sie zasady do do formularzy nieimigracyjnych, ale też jestem troche zbita z tropu.

NA stronie ambasady przy tych ogólnych informacjach jest zmiana, ze nalezy wypełnić DS-160.

Za to jak przeszukuje sie stronę głebiej, dane nie sa zaktualizowane i tam sa wymagane wnioski Ds-156 i DS-156k.

Wiec teraz do końca nie wiadomo co wypełnić przy umawianiu sie na rozmowę. W ogóle tych wniosków 156 i 156k nie będzie? Moze ktos ma świerzsze informacje, albo całkiem niedawno sie umawiał, gdzie ta zmiana juz istaniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...