Skocz do zawartości

Zmiany W Umawianiu Się Na Rozmowę Z Konsulem I Opłatach Wizowych


Caroll&!#

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

super, dzieki za info :) zaplacone i rozmowa wyznaczona na 28 sierpnia :) mam tylko nadzieje, ze przy visa priority mialam wybrac non-resident, gdyz tak wlasnie zrobilam...

non -rezydent jest dla nierezydentów Polski, powinnaś wybrać resident (zakładam, że jesteś rezydentem PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

non -rezydent jest dla nierezydentów Polski, powinnaś wybrać resident (zakładam, że jesteś rezydentem PL)

no swietnie, to popelnilam blad.... bylam pewna, ze to chodzi zupelnie o co innego.. powazny blad? Bede musiala jutro zadzwonic do ambasady

edit: ok zadzwonilam na infolinie, pan udzielil mi informacji, ze nie jest to powazny blad i ze jest ok, mam sie nie denerwowac, bo jestem obywatelka PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zupelnie nie rozumiem dlaczego tam nie ma zadnej adnotacji, zadnego komentarza, zadnego wyjasnienia odnosnie tego, czego to pytanie dotyczy. Ludzie nie rozumieja tego pytania. Po wszystkich telefonach na infolinie a propos tego pytania powinni sie juz dawno zorientowac, ze ludzie nie kumaja co to jest priorytet wizowy i resident non-resident w odpowiedzi. Cala masa ludzi zaznacza non-resident (ktore jest dla aplikantow z Bialorusi i kogo tam jeszcze obsluguja w Warszawie), bo nie wie czego wlasciwie to pytanie dotyczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zupelnie nie rozumiem dlaczego tam nie ma zadnej adnotacji, zadnego komentarza, zadnego wyjasnienia odnosnie tego, czego to pytanie dotyczy. Ludzie nie rozumieja tego pytania. Po wszystkich telefonach na infolinie a propos tego pytania powinni sie juz dawno zorientowac, ze ludzie nie kumaja co to jest priorytet wizowy i resident non-resident w odpowiedzi. Cala masa ludzi zaznacza non-resident (ktore jest dla aplikantow z Bialorusi i kogo tam jeszcze obsluguja w Warszawie), bo nie wie czego wlasciwie to pytanie dotyczy!

ja wciaz zadaje sobie to pytanie, dlaczego nie ma chocby jakiejs mini instrukcji...

Ale mam nadzieje, ze mimo wszystko dam rade, skoro tak mi na infolinii powiedzieli.. bo serio sie zestresowalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...