Jump to content

Zmiany W Umawianiu Się Na Rozmowę Z Konsulem I Opłatach Wizowych


Caroll&!#

Recommended Posts

Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale od 16 sierpnia zmienił się sposób w jaki umawia się na rozmowę z konsulem.

Obecnie nie czeka się aż ambasada sama prześle pocztowo datę rozmow, tylko samemu (po odesłaniu wypelnionych IV/F04 i DS-230 i potwierdzeniu z ambasady, że odebrali dokumenty i uaktualnili sprawę) umawią się na dany termin telefonicznie (połaczenia darmowe) albo on-line.

Odnośnie opłat, trzeba je wnieśc ZANIM się umówi na wizyte - $240 wpłaca się w placówce Banku Pocztoweg (nie Poczty Polskiej!) i po uzyskaniu numeru ref,. można się umawiać następnego dnia po 12.

Teoretycznie wszystkie informacje są podane na stronie ambasady, ale jest wszystko w trakcje uaktualniania i nie do końca wszystko jasno wytłumaczone., więc stwierdziłam, że będzie lepiej dać wszystkim znać, żeby zwrócili uwagę na zmiany.

W razie czego można więcej informacji zasięgnąć na wizowej infolinii, czynnej codziennie, numer na stronie ambasady, a wszystko są tam bardzo uprzejmi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

co do banku pocztowego to umnie w urzedzie pocztowym jest taki bank ale juz w innym urzedzie mniejszym tego nie ma ,,to bedzie na drzwiach lub tez nad okienkiem napisane ze jest tutaj bank pocztowy :)

i dziekuje za tego posta :) temat :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...