Skocz do zawartości

Zmiany W Umawianiu Się Na Rozmowę Z Konsulem I Opłatach Wizowych


Caroll&!#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dokumenty do ambasady wyslalem dokladnie 2 tygodnie temu, tyle ze listownie, a nie on-line i dalej nie dostalem odpowiedzi (powinni mi przyslac maila, czy tez listownie?) a moze wysle to jeszcze raz on-line?

Mozna sie umowic na rozmowe do Krakowa, czy wylacznie Warszawa? Krakow chyba nie zajuje sie wizami emigracyjnymi, prawda?

Na stronie ambasady podany jest terminarz spotkan na wrzesien, czy to oznacza ze nie mam juz szans zalapac sie na ten miesiac?

Wyniki z badan dostaje sie tego samego dnia, czy musze czekac jeden dzien w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zależy od placówki, ja miałem wyniki w jeden dzień (też Kraków).

Tylko Warszawa tak jak mówisz.

Na wrzesień się już raczej nie załapiesz, pewnie drugi-trzeci tydzień października.

(aha, trzeba było to zrobić on-line, ja czekałem na odpowiedź 12 godzin... nie wiem czy możesz teraz 'powielić' swoją sprawę i wysłać też dodatkowo on-line)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja wyslalam mailem, ale prawdziwa odopwiedz, a nie autoreply dostalam dokladnie po 7 dniach, ale tak na prawde jak odpisali to juz duzo mailam zrobione: zaplacilam, mialam lekarza za soba, bo duzo informacji odnosnie platnosci i lekarza i tak juz bylo na stronie ambasady albo na tej nowej ustraveldocs no i codzienne telefony na infolinie pomogly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

http://poland.usemba...ist_fiance.html - jak próbujesz otworzyć link do DS 156 to od razu przenosi Cię na stronę, która Ci wcześniej podałam. Tak naprawdę różnicy żadnej nie ma między tą wersją a zwykłą, poza barcodem i tyle :)

Nie mogę uzyskać informacji, więc może jak "zaspamuję" forum, to może w końcu ktoś się nade mną zlituje i mi odpowie :P

Chodzi mi o formularz DS-156. Wypełniłam go i wydrukowałam jakieś 3 miesiące temu. Teraz zobaczyłam na instrukcjach Ambasady, że proszą, aby były te wnioski wypełnione drukowanymi literami. Ja tak nie zrobiłam. Kliknęłam więc na link do tego formularza online i zauważyłam, że jest nowa wersja, a poprzednie są "obsolete". No i już się zabrałam do wypełniania od nowa, żeby było drukowanymi literkami i na nowej wersji i znowu szkopuł! Przeczytałam w dwóch miejscach, że nie należy drukować tego ponownie, bo tam się generuje unikalny kod. Sprawdziłam. Nie ma żadnego kodu na moim wydrukowanym DS-156. Jest okienko BARCODE mówiące BARCODE. Żadnych kodów kreskowych czy numerków. Dobre Ludziska HELP! Co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://evisaforms.state.gov/ds156.asp - na tej stronie wypelniasz wniosek DS 156. postepuj zgodnie z instrukcjami i nacisnij 'Continue" jak jestes w 100% pewna, ze wszystko wypelnilas.. Wtedy otworzy Ci sie wersja pdf z wygenerowanym barcodem.

Mam nadzieje, ze to pomoglo

Sęk w tym, że tak właśnie zrobiłam. Widzę, że jest napisane "Continue". Tak zrobiłam, ale to co z tego wyszło nie ma żadnego barcode'u. Jest ramka nad miejscem na zdjęcie, ze słowem BARCODE, ale nie ma kodu :P

co do znakow polskich to nalezalo takie cos napisac w 1 pkt a reszta bez polskich znakow sie wypelnialo ;)

Pkt 1. to numer paszportu ;-) Okej, czyli rozumiem, żeby w punkcie 6. napisać swoje polskie nazwisko z polskimi znakami, a dalej nawet w miejscach, gdzie pytają o mój adres nie używać polskich znaków. Popaprane to, ale niech im będzie o.O

Stwierdzam, że powinnam zrobić to od nowa, wydrukować i na wszelki wypadek mieć przy sobie obie wersje. Wysypki już dostaję od wypełniania kolejnych formularzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...